Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışı koltuk Döşeme İş İlanları 2017

Yurtdışı koltuk Döşeme İş İlanları 2017

Yurtdışı İş İlanları 2017 Koltuk Döşeme

Yurtdışında kariyer yapmak ya da yurt dışında yeteneğini geliştirerek orada hizmet vermek isteyenler bunun için iş ilanları ya da işçi alımlarını araştırarak belli dönemler de yapılan alımlar ile bunu bir fırsata dönüştürebiliyorlar. Yurtdışı koltuk döşeme iş ilanları da bu konuda deneyimi olan kişiler için oldukça önemli olan fırsatlar arasında yer alıyor. Yurtdışı koltuk döşeme iş ilanları 2017 yılı içinde daha da bilinen bir ilan haline geldi. Mobilya sektörü ile ilgili olarak yapılan imalat işlemlerinde ihtiyaç duyulan işçi alımları için zaman zaman yapılanmakta olan iş ilanlarını incelemeniz fırsatı kaçırmamanız için gereklidir.

Yurtdışı İşçi Gönderimi

Yurtdışı işçi gönderim yapılmaya başlandığı zamanlardan günümüze kadar İŞKUR tarafından yurtdışında çalışmak üzere gönderilen işçi sayısı oldukça fazladır. Çalışma ve istihdam amacı ile gönderimlerin genelli Rusya, Ukrayna, Libya, Türkmenistan ve Irak olurken bunun yanı sıra Cezayir, Umman, Almanya, Afganistan, Katar ve Suudi Arabistan gibi ülkelere de gönderim yapıldı. Yurtdışında çalışmanın aranan en büyük şartı bu iş için uygun olunup olunmamasıdır. Koltuk döşeme ustası ya da marangozluk gibi alanlarda ustalığı olan kişilerin özellikle mobilya sektöründe aranan ve istenen özelliği taşıyan işçi alımlar sayesinde yurtdışında çalışma imkânına kavuşabilirler. Yurtdışı çalışma faaliyetine katılmak isteyen kişiler için gönderim yapılacak olan ülkenin de aradığı bazı özellikler yer alır. Bu özelliklerin de başvurun kişi ya da kişilerde bulunması durumunda işlemlerin gerçekleşmesi ile yurtdışına çalışmak için giderek bu ülkede gerekli olan üzün süresinde çalışma faaliyetini sürdürebilir. İŞKUR tarafından yapılan gönderimlerin yanında bazı firmaların yurtdışı projelerinde de görev almak amacı ile yapılan işçi alımları ile de yurtdışı faaliyeti için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Mobilya Ustası Arayan Firmalar 2017 başlıklı makalemizde alçı boya ustası arayan firmalar, fayans ustası arayan firmalar ve inşaat kalıp ustası arayan firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Gökhan aslan dedi ki:

  Döseme ustasiyim yurt dısinda calismak istiyorum

  1. Latif Güler dedi ki:

   Merhaba Gökhan usta. Gürcüstan tifliste çalışırmısınız. Tel.yazın.

   1. Murat GÜNGÖR dedi ki:

    Latif bey koltuk döşeme ustasıyım.

   2. murat dedi ki:

    koltuk doseme ustasi murat istanbul tiflise gelirim sartlar nedir

   3. hakan akan dedi ki:

    latif bey tanışabilirmiyiz

 2. Polat mutlu dedi ki:

  Dosemeci ustasiyim yurtdisi tecrubem var

 3. Cevdet dedi ki:

  Mobilya döşeme ustasıyim yurdisi is arıyorum Cevdet karakaya

 4. Orhan dedi ki:

  Koltuk döşeme ustasıyım yurtdışında iş arıyorum . Avrupa’da oturum iznim var.

 5. Burhan dedi ki:

  Selam koltuk doseme ustasiyim. Yurt. Disi. Is ariyorum.

 6. Murat GÜNGÖR dedi ki:

  Latif bey koltuk döşeme ustasıyım.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.