Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışı İş İmkanı Olan Meslekler

Yurtdışı İş İmkanı Olan Meslekler

2017 Yurtdışı İş İlanları

Şimdiye kadar sağladığı imkanlar dolası ile pek çok vatandaşımız çalışmak amacı ile yurtdışı iş imkanları na ilgi duymuştur. Evet sınırlarımı iz dışındaki pek çok ülkede burada aldığınızın 3 veya 4 katına kadar maaş alabilmeniz mümkün hale gelir. Hangi sektörlerden yurtdışında iş bulma imkanı vardır;

 • İnşaat Sektörü

Dünyanın her yerinde 2017 yılında da ihtiyaç duyulan inşaat sektörü çeşitli ülkelerde faaliyet gösterir, özellikle kendi ülkesinden insanlarla çalışmayı tercih eder. Bu sektörde de elektrik tesisatçısından mühendisine, kamyon şoföründen muhasebecisine kadar pek çok kontenjanda istihdam edilebilirsiniz.

 • Pazarlama

Pazarlama alanında pek çok iş imkanı bulunmaktadır, dünyaya açılmak isteyen şirketler ürün ve hizmetlerini tanıtım amacı ile kendilerini sınırların dışında da temsil edecek kişiler arar.

 • Gıda Sektörü

Yurtdışı iş imkanlarına başka bir örnekte gıda sektöründen aşçılık yada garson gibi alanlarda verilebilir. Özellikle yemek konusunda ustalaşan şeflerimizin methini duyan firmaların iş ilanları oldukça talep görmekte.

Zor şartlarda yaşayan pek çok kişi umudunu yurtdışından bulabileceği işlere bağlamıştır günümüzde bu yüzden çeşitli yollardan ülke dışına çıkmayı deneyenler bile vardır. Ancak umutlarınızın yarıda kalmaması adına resmi ve yasal yollardan gitmeyi seçin, beraber iş yapacağınız firmalar sizin diplomatik sorunlarınızda her koşulda yardımcı olur. Hayatını daha kolay geçirebileceğini düşünen yabancı dil bilmeyen kişiler için tam bir zindan hayatıdır, iş arkadaşlarınızla anlaşabilmeniz mümkün olsa da sosyal hayatınız olmaz.

Yurtdışı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur

Yurtdışı iş imkanlarına başvuru yapabilmek için firmaların resmi web sitesinden ön başvuru yapılabilir yada aracı siteler veya İŞKUR aracılığı ile de yapabilmek mümkündür. İlk etap aşıldıktan sonra eleman arayan şirketlerin özel şartları incelenerek uygun pozisyon için birebir firma ile iletişime geçilir, firma da uygun bulursa en kısa sürede diplomatik sorunlar aşılarak çalışmaya başlamanı sağlanır.

Bir önceki yazımız olan Katar'da İş İmkanı 2017 başlıklı makalemizde doğuş inşaat katar iş ilanları, işkur katar iş ilanları ve katar işçi maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Elektrik.bobinaj.kumanda.kompanzasyon
  jeneratör. Vimratörşişe.konvektör.makinalar
  vinç.betonsantralelektrikmekanikarızalarda
  deneyimli.ırakEmc/rad/ayyapıfirmalarda
  çalıştım.yurtdışıdeğerlendirirsenizsevinirim

 2. zakır akyuz dedi ki:

  seramıkfayans ve mermerformenlıyı uzunbırsureyaptım yınecalısmakıstıyorum arzederım

 3. tayyar dedi ki:

  Slm ben izmirden aleminyum dis cephe kaplama ustasiyim kompozit karkas silikonlu cephe kasetli cephe kapakli cephe imalat yapiyorum yurdisinda calismak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.