Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışı İş Başvuruları

Yurtdışı İş Başvuruları

İŞKUR Yurtdışı İş Başvurusu

Yurt dışında çalışmak, özellikle ekonomik kriz eşiğindeki ülkelerde yoğun talep gören bir durumdur. İnsanlar kendi mesleklerini ve talep ettikleri işleri kendi ülkelerinde bulamayınca alternatif çözüm arayışına girmektedirler. Ancak Türkiye’de bu taleplerin yapılabilmesi için aracı bir kuruma ihtiyaç duyulabilir. İŞKUR yurtdışı iş ilanları 2017 yılı itibariyle beklentileri karşılayan bir hizmet anlayışı sunar.

İŞKUR Yurt Dışı Başvuruları Nereye Yapılır?

Bununla ilgili en sağlıklı kaynak kuruma doğrudan başvuru yapılması olacaktır. İsterseniz kurumun iletişim bilgilerine internet üzerinden ulaşarak sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. Ön bilgi aldıktan sonra da uygulamaya geçilmesi mümkün hale gelecektir. Örneğin başvurunuz Almanya için olacaksa, bunun nasıl şartlar altında yapıldığını İŞKUR yurtdışı iş ilanları 2017 yılı için sorgulayabilirsiniz. Genel bir taslak olması bakımından ülkelerin çalışma izinleri konusunda farklı politikalar yürüttüğünü belirtmek gerek. Yani AB ülkeleri ile Türkiye’ye komşu diğer ülkelerdeki çalışma koşulları arasında farklar olabilir.  Bunun nedeni ayrıca bir başlık olmakla beraber odaklanacağınız bölüm çalışma şartları olabilir.

Tüm Yurtdışı İş İlanları için Yurtdışı İş İlanları linkine tıklayabilirsiniz.

iskur yurtdisi is ilanlari

Hangi Ülkeye Gideceğimi Nasıl Seçmeliyim?

Henüz yurtdışı iş ilanları konusunda bir fikriniz yoksa, bu durumda önce bir süre araştırma yapmanız önerilir. Gelişigüzel uygulama olmaması adına önce kendi beklentilerinizi belirlemekle işe koyulabilirsiniz.  Sonraki aşamada ülkelerin çalışma şartlarını değerlendirebilir, sizin beklentilerinizle ne kadar örtüşüp örtüşmediğini bulabilirsiniz. Ancak genellikle beklentilerinizin tam karşılanmayacağını önceden bilmeniz size artı kazandırır. Bu anlamda kendinizi maddi ve manevi açıdan da hazırlamanız son derce önemlidir. Yani birden hiçbir hazırlığınız yokken yurt dışında çalışmayı istemek pek de gerçekçi bir tutum değildir.  Ülke seçimlerinde de yine yaşam standartlarını ön plana alabilirisiniz. Örneğin bazı Avrupa ülkeleri hayatın çok kolay devam etmesini sağlayacak ekonomik alt yapıya sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Katar İşçi Alımı İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde doğuş inşaat katar iş ilanları, katar iş ilanları 2017 ve katar işçi alımı 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yurtdışı İş Başvuruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Ayhan Özkan dedi ki:

    Yurt dışı Avrupa’da Belçika’da veya Hollanda’da aşçı olarak iş aramakta yim yardımlarınızi bekliyorum

  2. Mustafa dedi ki:

    Mermer ustasıyım yurt dışında çeşitli ülkelerde işyaptım iyi bir ekibimizle yeni proje arayışındayız tekliflere açığız numaram bekliyoruz saygılarımızla

  3. gokay dedi ki:

    Yol santiyelerinde sanat yapilari (kalipci)formeniyim projenin sonuna geldik hayirlisiyla yeni bir firmayla calismak isterim saygilar Avrupa ulkeleri haric hepsinde calisirim.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.