Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ağustos 2017, Salı

Yurtdışı İnşaat Ustası İş İlanları 2017

Yurtdışı İnşaat Ustası İş İlanları 2017

Yurtdışı İnşaat Ustası Arayan Firmalar

Türk inşaat sektörü son yılda büyük bir ivme kazanmıştır. Göz önünde olan dev projeler, Türk firmalarını cazip hale getirmiştir. Yurt dışından da Türk firmalara çeşitli istekler bulunulmaktadır. Firmalar, bilgi ve tecrübelerini çeşitli ülkelere aktararak o ülkelere yatırım yapmaya başlamışlardır. Uluslararası alanda yapılan bu iş ortaklığı, yurt dışında iş arayanlar için fırsat kapısı olmuştur. Son yıllarda maddi getirisinin fazla olması sebebiyle evli ya da bekar fark etmeksizin insanlar, yurt dışında çalışmaya başlamıştır. Pek çok sektörde yatırım yapılmasına rağmen bu yatırımların en başında inşaat sektörü gelmektedir. Bu durum da inşaat sektöründe çalışacak nitelikli eleman ihtiyacını fazlasıyla artırmıştır. Yurtdışı inşaat ustası iş ilanları 2017 yılında da oldukça öne çıkmaktadır. Sizler de başta çocuklarınız olmak üzere aileniz için iyi bir gelecek hazırlamak istiyorsanız, yurtdışına inşaat işçisi götüren firmalara başvurabilirsiniz.

Yurt dışına en fazla personel alan sektörlerin başında inşaat sektörü gelmektedir. Başvuru yapacağınız zaman pasaport almalarında herhangi bir engel olmaması gerekmektedir. Sizi yurt dışına götürecek firma ile de anlaştığınızda 15 gün içerisinde pasaportunuzu almanız gereklidir. İnşaat ustası yurtdışı çalışma alanları oldukça geniştir ve kalifiye elemana ihtiyaç oldukça fazladır. Bu yüzden firmalar genellikle götüreceği işçilerle 1 yıllık sözleşme yaparlar. 1 yıl tamamlandıktan sonra da sözleşmenizi yenilerler.

Yurt dışına işçi götüren inşaat firmaları anlatılacak olursa; en fazla işçi götüren firmaların başında Yüksel İnşaat, 77 İnşaat, Cevahir Holding, IC Holding, Aytaç İnşaat Grup Vanucci, Rixos, Dedeman Holding, Tülip İnşaat firmaları gelmektedir. Yurt dışında çalışan bir inşaat ustası günümüzde 3.000 dolar civarında maaş almaktadır ve tüm masrafları da şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İnşaat İşçisi Arayan Firmalar 2017 başlıklı makalemizde enka yurtdışı iş ilanları, inşaat işçisi ve inşaat işçisi aranıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

 1. Mehmet dedi ki:

  Ben üniversite mezunuyum,elektirik ustasiyim belgem var 41yasindayim

 2. ibrahim karakurt dedi ki:

  Merhaba ben ibrahim 24yaşındayım insaat demirci ustasıyım yurtdışı işi arıyorum tl

 3. Cemil dedi ki:

  Mekanik tesisat ustasıyım yurtdışı deneyimim vardır tel

 4. Mehmet dedi ki:

  Sıva boya ustasiyim 1974 dogumluyum

 5. Kürşat ÇETİN dedi ki:

  Alçı boya ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum

 6. Ramazan güler dedi ki:

  Sizinle çalışmak isterim

 7. ibrahim dedi ki:

  Slm beton demircisiyim yurt disinda calismak istiyorum .

 8. Muharrem şahinkaya dedi ki:

  100 kişilik alçı boya ekibim var gerktinde bu ekip 300kisi olur rusya deneyimli kalifiye ekiptir alçı da mastar terazi gonyeli is teslimatı gerktinde ekibimiz türk yerel alcipanci fayansci mermerci elimizde var moskova civarında temizlikçi yerel

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.