Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışı İnşaat İş İlanları 2018

Yurtdışı İnşaat İş İlanları 2018

Yurtdışı İş İlanları 2018

Yurtdışı İnşaat İş İlanları 2018 yılında da 2017 yılında olduğu gibi yurtdışına işçi ve personel götüren firmalar ile iletişime geçilerek yapılacak.  Küresel anlamda iş konusunda oldukça büyük bir çığır açılması nedeni ile dünya genelinde iş olanakları artmış durumda. Bunun temel nedeni olarak da teknolojik gelişmelerin tüm sektörlerde gelişmiş olmasından dolayı üretimlerin eskiye oranlı çok daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmesi beraberinde işçi ihtiyaçlarını da ortaya çıkarıyor. Bu nedenle ülkemizde bulunan ve birçok sektör konusunda bilgi sahibi olan işçilerin son yıllarda en çok ilgi gösterdiği konu yurt dışı işçi ilanlarıdır. Ağırlıklı olarak konut işleri konusunda işçi ihtiyacının fazla olması nedeni ile ülkemizde yapılan bir araştırmaya göre ülkemizde en çok inşaat sektörü konusunda yurt dışı talebi bulunuyor.

İnşaat İşçisi Alan Ülkeler 

İnşaat konusunda işçi ihtiyacının dünya genelinde yüksek olmasından dolayı ülkemizde birçok firma yurt dışı işçi temin konusunda gerekli çalışmalar yapıyor. Bu nedenle inşaat işçisi alan ülkeler konusunda geniş çaplı bir yelpazenin olmasından dolayı Türkiye’den birçok ülkeye işçi temini sağlanıyor. En çok işçi ihtiyacı olan ülkelerin başında Rusya geliyor.

Özellikle Kafkas ülkelerindeki yeni yapılanma ve inşaat sektöründeki iklim ve doğa koşullarına göre yapılan konutlar konusunda işçi ihtiyacı çok fazla oluyor. Kafkas ülkelerinin haricinde Arap ülkeleri de işçi konusunda en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor. Geçmiş yıllarda Avrupa ülkelerinin işçi konusundaki ihtiyaçları Arap ve Kafkas ülkelerine göre daha fazla iken şimdilerde Avrupa ülkelerindeki işçi ihtiyacı geçmiş yıllara göre daha düşük seviyede seyrediyor.

Yurt Dışına İşçi Olarak Gitmek İçin Gerekli Şartlar

Yurt dışında işçi olarak çalışmak için öncelikle inşaat işçisi alan ülkeler konusunda özel taleplerin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Genel manada sağlık sorunu olmayan 20-35 yaş arasında olan, herhangi bir şekilde sabıkası olmamış ve olmayan, Türkiye’deki çalıştığı firmalardan olumlu referansı olan kişiler tercih ediliyor. Bu özellikleri taşıyan birçok kişi yurt dışında işçi olarak çalışma imkanına sahip olabiliyorlar. Yurt dışında çalışma durumları belirli bir süre dahilinde olabilirken aynı zamanda süresi çalışma durumları da söz konusu olabiliyor. Bu ilgili ülkelerin taleplerine göre değişiyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İş İmkanları 2018 başlıklı makalemizde işçi alan ülkeler, yurtdışı iş ilanları 2018 ve yurtdışı iş imkanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yurtdışı İnşaat İş İlanları 2018 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Rza dedi ki:

  Rusya vatandasiyim 30 illik Elektrik muhendisiyim Azeri turkuyum. Moskovada yasayiram. rzazamanov@mail.ru

 2. Mehmet dedi ki:

  Mermer işi arıyorum yurtdışı

 3. erdal durgut dedi ki:

  Erdal durgut seramik ve yalıtım ustasıyım (ekip kurabilirim) ilgilenenlerin dikkatine

 4. Ramazan canturk dedi ki:

  In saat seramik ustasiyiz yurt dışında çalışmak istiyoruz

 5. Ramazan canturk dedi ki:

  Insaat seramik ustasiyiz ekibimiz var yurt dışı deniyimliyiz

 6. Mehmet sahin dedi ki:

  13 senelik seramik ustasıyım yurt dışı işi arıyorum bilgilendirirseniz sevinirim

 7. erkan aktoprak dedi ki:

  insaatcıyım sıhhı tesısat ustasıyım

 8. Özgür dedi ki:

  17 yıllık profesyonel mobilya ustasiyim yurt dışı işi arıyorum 28 yaşındayım ve alçıpan asma tavan işi de yapıyorum bölme duvar ahşap kaplama panel doseme mutfak dolabı parke kapı v.b .

 9. Özgür dedi ki:

  17 yıllık profesyonel mobilya ustasiyim yurt dışı işi arıyorum 28 yaşındayım ve alçıpan asma tavan işi de yapıyorum bölme duvar ahşap kaplama panel doseme mutfak dolabı parke kapı v.b .

 10. Murat dedi ki:

  Alçı boya alçıpan ustasıyim türt dışında çalışmak istiyorum

 11. Tuncay güngör dedi ki:

  Inşaat sektöründe betonarme soğuk demir işinde calisiyorum almanya da çalışmak istiyorum ilgilenen firmalara duyurulur

 12. mehmet ali üstüntaş dedi ki:

  emekli aşcıyım.yurt dışı iş arıyorum.

 13. İsmet aydin dedi ki:

  Aşçıyim şantiye ve yurt dışı tecrübem var mesleğim sağlam aşçılık belgem var sağlık sorunum yok ülke fark etmez calisirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.