Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışı Döner Kebap Ustası Arayanlar 2017

Yurtdışı Döner Kebap Ustası Arayanlar 2017

Yurtdışı Döner Ustası Alımları 2017

Yurtdışından çalışmak amacı ile ustalığına ve becerisinin sertifikasına göre farklı faaliyet alanlarında çalışma imkânlarınız bulunuyor. Bu imkânlardan yararlanarak yurtdışında çalışma hayalleriniz gerçekleştirmeniz mümkün. Yapılacak olan müracaatlar sonucunda değerlendirmelerin akabinde sizinde yurtdışı çalıma iznini alabilirsiniz. Özellikle geleneksel aperatif yemekleriniz arasında yer alan döner konusunda ustalığa sahip olan işçi alımları yapılabiliyor. Yurtdışı döner kebap ustası arayanlar 2017 yılı arama işlemini yaparak başvuru yapılacak olan yerleri de net bir biçimde öğrenebilirler.

Yurtdışı Projelerinde Görev Alma

Yurtdışına işçi olarak gitmenin bir diğer yolu ise Türk şirketlerinin yurtdışında gerekleştirecekleri farklı faaliyet konularında birinde görev almaktır. Bu işlem için proje dâhilinde aranmakta olan işçi alımı ilanlarının ve ustalık sertifikalarınızın yeterliliğinin olması gerekir. Bu yeterlilik sonrası başvurunuz yapılıp akabinde değerlendirme ardından işçi olarak yurt dışına çıkabilirsiniz.

Yurtdışında Çalışmak İsteyenlerin Dikkat Etmeleri Gerekenler

Yurtdışına en çok yapılan işçi gönderimleri Rusya, Libya,  Türkmenistan, Irak olarak sıralanmaktadır. Yurtdışında çalışma hayalli ile iş başvurusu yaparak çalışma şart ve ücret gibi detaylar konusundan yaşanabilecek birçok olumsuz yanlar bulunuyor.  Yurtdışına çalışma faaliyeti amacı ile gidenler gittikleri ülkede zor durumda kalabiliyorlar. Başlıca yaşana sıkıntılar çalışma koşulları, ücretin ödenmemsi ya da az ödenmesi, sosyal güvenliğin olmamsı olarak sayılabilir. Bu ve buna benzer sıkıntılar içinde kalmamak için işçi alımlarında iş başvurunuz yaptığınız firma için iş akdinizin firma imzanızın yanı sıra Türkiye İş Kurumu tarafından da onaylatılması gerekir. Çalışma için izin ve vize işlemlerinin usulüne göre gerçekleştirilmesi de yaşanma olasılığı olan sıkıntıların bertaraf edilmesi için oldukça önemlidir. Yurtdışında daha verimli çalışarak hak ettiğiniz değeri almak ve hayallerinizin kabuza dönüşmemesi için bu işlemlerin usulünce yapılması öneriliyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Elektrik Ustası İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde elektrik ustası arayan şantiyeler, elektrik ustası şantiye iş ilanları ve inşaat ustası arayan firmalar yurtdışı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Muhittin dedi ki:

  Kebaci ustasiyim adanada ikamdt ediyorum yurt dişinda lş ariyorum

 2. bekir dedi ki:

  Ben istanbul da yaşıyorum
  Kebapçı ustasiyim, yurt dışında iş arıyorum. Yaş 27 , 6 yıllık bir tercübem var.

 3. Heybet dedi ki:

  4 kalem meslek var bende döner kebap tandır lavaşı ve fırın lahmacun wapsap

 4. Heybet dedi ki:

  4 kalem meslek var bende döner kebap tandır lavaşı ve fırın lahmacun wapsap yurtdışında bakıyorum

 5. Mehmet yoldaş dedi ki:

  Ben bitlisliyim kebab ustasıyım yaklaşık 7 yılık tercübem var 27 yaşındayım yurt dışında iş arıyorum

 6. Asim usta dedi ki:

  Kendi isimden emekli izgara inegol kofte,kasarli kofte,pideli kofte, İSKENDER kebap,ustalik belgem,hiyjen belgem var pasaportum hazir

 7. nihat bilim dedi ki:

  adanadan nihat usta 25yillik kebap doner izgara suluyemek ustasiyim acil is ariyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.