Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ağustos 2017, Salı

Ukrayna İşçi Alım İş İlanları 2017

Ukrayna İşçi Alım İş İlanları 2017

2017 Ukrayna İşçi Alım İş İlanları

Yurtdışı iş imkânları arasında yer alan 2017 Ukrayna işçi alım iş ilanları kapsamında gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilecek olan birçok proje de rol alma olasılığınız bulunuyor. Türkiye’den Ukrayna ülkesine götürülecek olan işçilerin orada yaptıkları çalışma hacimlerine göre belirlenen ücretler ile alımların yapıldığı bu sektör içinde birçok iş imkânı bulunuyor.

Yurt Dışı İş İmkânları

Yurt dışında çalışma fikri kimilerine göre oldukça cazip gelip aynı zamanda ödenecek olan maaş ücretlerindeki yükseklikte bu konu da daha ilgi çekici olabiliyor. Türkiye’de çalışarak kazanamayacağı maaş tutarını yurtdışında çalışarak edinmek isteyen kişilerin Ukrayna işçi alımları ile ilgili olarak hazırlanan ilanları kontrol etmeleri ve bu ilanlara uyum sağlayıp sağlayamadıklarını belirlemeleri gerekir.  Akabinde yapılacak başvuru ve değerlendirmeler sonucunda ise çalışma işlemi için seyahat ve diğer planlamalara sıra gelmektedir.

Yurt Dışı Çalışmaları

Yurt dışı da çalışmak için illa bir firma ile anlaşmalı olarak yolculuk yapmanız gerekmiyor.. Bunun yanı sıra yurtdışı ülkelerinden de işçi alımları yapılabilmektedir. Özellikle Ukrayna bu yönde işçi alımının yapıldığı bir ülke olma özelliğini taşıyor.

Yurtdışı işçi alımlarında bakıcılıktan araba reklamcılığına kadar birçok iş imkânı ile karşılaşmanız mümkün. Bu ülkede alacağınız eğitim ya da o ülkeye yerleşme isteğinize göre farklı işlere başvurabilirsiniz. Türkiye’den Ukrayna’ya işçi olarak gidişte her hangi bir firma ile anlaşmalı olarak gidişlerinizde bu firmanın elemanı olarak giderek işiniz, yatacağınız yer, yemeğiniz ve sigorta priminiz gibi birçok şey önceden hazırlanır ve size sunulur. Sizden o ülkede yapılacak olan projede verilecek olan görevi yerine getirmeniz istenir. Bu ödemeler ise genellikle döviz olarak yapıldığı için döviz çevirme işlemi Türkiye’ de yapıldığında meblağda artış yaşanıyor.

Bir önceki yazımız olan Gürcistan İş İlanları İşçi Alımı 2017 başlıklı makalemizde 2017 gürcistan işçi ve personel alımı ilanları, gürcistan batum iş ilanları ve gürcistan da eleman arayan firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

 1. FUAT TUIRAN dedi ki:

  Merhabalar Ben FUAT TURAN İnce İşler Formeni Olarak 20 Yıl Tecrübelerim Vardır. İnce İşler Formenliği Veya Saha Formeni Olarak İş Aramaktayım.
  Çalışmış Olduğum. Firmalarım Ektedir. Türk Ve Özbek Ekibim Vardır.

  RÖNESANS HOLDİNG : Moskova Mozayika Avm Projesi
  RÖNESANS HOLDİNG : Kongre Merkez Binası Projesi
  RÖNESANS hOLDİNG : Ankara Cumhurbaşkanlık Sarayı Projesi
  RÖNESANS HOLDİNG : Ankara Mit Projesi Mokap İşleri
  RÖNESANS HOLDİNG : Kayseri Abdullah Gül Müze Restarasyonu Projesi
  SUMMA TURİZM : Rusya Krasnodar Krayvaya Balinitsa Projesi
  YÜKSEL İNŞAAT : Özbekistan TaşhkenT İtec Projesi + Oteller +Banka Projeleri
  YÜKSEL İNŞAAT : Kazakistan Almaata Banka Ve Otel Projesi

  Sizden İstek Talebim Bundan Sonraki Projelerimde Size Hizmet Vermekten. Ve Sizinle Çalışmaktan Gurur Duyarım.SAYGILARIMLA
  İLETİŞİM ADRESİM
  Cep :
  Email : fuattr71@hotmail.com
  Gmail : fuatturan1971@gmail.com

 2. sabri dedi ki:

  montalama yada beden işcisi olarak çalışmak istiyorum

 3. Hakan KOSKA dedi ki:

  Fayans işi arıyorum yurd dışında

 4. Ömer Baycan dedi ki:

  Mrb ben yurtdışında taşocağı işinde çalışmak istiyorum konkasör operatörüyüm Ukrayna İşçi Alım İş İlanları 2017

 5. nurettin kilic dedi ki:

  Fayans isi yapiyorum sizinle calismak istiyorum

 6. mucahit dedi ki:

  İç Dekarasyon ustasiyim sizinle çalışmak isterim

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.