Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Ocak 2018, Cumartesi

Rusya İşçi Alımı İş İlanları

Rusya İşçi Alımı İş İlanları

Rusya İş İlanları 2018

Türkiye’de yaşayan ve çalıştıkları işten tatmin olmayanlar yabancı ülkelerin işçi alımı yapacağını duyunca başvurulara başladılar. Yurt dışında çalışmayı göze alanlar Rusya işçi alımı ilanlarına hemen başvuru yapmak için harekete geçtiler. Rusya, Türkiye ile yakın sayılabilecek bir ülkedir, mesafe olarak çok uzak sayılmaz. Bu nedenle Türk işçiler için Rusya’da çalışmak cazip geliyor. Bu yılda işçi alacağını duyuran Rusya’da çalışmak daha avantajlı gibi görünüyor. Çünkü maaşlar Türkiye’ye göre daha yüksek ve çok fazla iş imkanı var, isteyen herkes için iş mevcut.

Rusya İşçi Alımı 

Rusya, yabancı işçiler için belli bir potansiyel ve bütçe ayırdığını bildirdi, yaptığı bütçe planlamalarına göre gelecek yıl 5 milyon kadar yabancı işçi istihdam edebileceğini bildirdi. Alımların %90’lık kısmı işçi statüsüne sahip kişiler olacak. Bu yoğun rusya işçi alımı ilanlarını duyan ve bağlantı sağlayan şirketler Rusya ile Türkiye arasında işçi alımı sağlamak için arayışa girdiler. Yurt dışında çalışmaya karar veren kişiler ilgili şirketlerin ilanlarına ulaşmak için web sitelerine girerek iletişime geçebilirler. Vasıflı veya vasıfsız işçi alımları için ilanları takip etmeliler.

Rusya’ya İşçi Götüren Firmalar

Rusya’da çalışmak için başvuru alan firmalara ulaşarak bilgilerinizi ve vasıflarınızı belirtirseniz size uygun iş pozisyonlarını değerlendirerek uygun işi bulmanıza yardımcı olurlar. Rusya’ya işçi götüren firmalar hangi sektörlerin işçi alacağı yönünde ilanlarda bulunuyorlar. Daha çok imalat sektörü, inşaat sektörü, ticaret, eğitim ve tesisat sektörlerinde işçi alınacaktır. Başvuran kişilerin eğitimlerine, kariyerlerine ve vasıflarına göre değerlendirme yapılarak çalışabilecekleri alanlar belirleniyor. Başvuran adayın deneyimi, çalışmış olduğu alanlar ve iş bilgisi göz önünde tutuluyor, büyük şirketlerin çatısı altında güvenle çalışmaları sağlanıyor. BOES İNŞAAT, ESTA İNŞAAT Rusya’ya personel götüren şirketler arasında sayabiliriz. Bu firmalarla İnternet siteleri üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Rusya’da Maaşlar Daha Tatmin Edici

Rusya’da maaşlar ülkemize göre daha iyidir fakat dikkat etmek gereken güvenilir ve iyi bir şirket olmasıdır. Rusya’ya işçi götüren firmalar Rus şirketleri arasında yaptıkları değerlendirmelerde güvenilir olanları kriterleri arasına alıyorlar. Araştırdıkları ve güvenilir büyük şirketlere işçi gönderimi yapıyorlar. Kişinin mesleğine göre, çalışacakları pozisyonlara göre ve deneyimlerine göre alacakları maaşlar değişebiliyor. Ne kadar değişse de maaşlar iyi sayılabilecek orandadır ve iyi bir geçim sağlamaya yeter.

Bir önceki yazımız olan Enka İnşaat Yurtdışı İş İlanları başlıklı makalemizde Enka İnşaat İş Başvurusu, enka İnşaat İşçi alımı ve Yurtdışı İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Rusya İşçi Alımı İş İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Mustafa dedi ki:

  Merhaba ben mustafa mobilya dekorasyon imalat ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum saygılar

 2. Mevlut karahan dedi ki:

  Ben rusiyada çalışmak istiyorum gireder operaturum 25 yıl orman işletmede çalıştım emekliyi yurt dışında çalışmak istiyorum

 3. Yunus tekle dedi ki:

  Havalandırma kanalinda imalat montaj ustasiyim Istanbul da ikamet ediyorum yurtdisinda calismak istiyorum ihtiyac olursa ulasabilirsiniz

 4. Mustafa ünalan dedi ki:

  Iç ve dış cephe boya ustasiyim.profesyonel anlamda iş veren firmalarla yurdişana gitmek istiyorum.30 yıldır inşaat sektöründeyim.

 5. reis elma dedi ki:

  Alçı boyaciyim rüyada çalışmak isterim yardimci olursaniz sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.