Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Katar İşçi Alımı İş İlanları 2017

Katar İşçi Alımı İş İlanları 2017

Katar İşçi Personel Alımı 2017

Kişi başına düşen en yüksek milli gelire sahip Katar, karma ekonomik yapıya sahip bir sistemle devam etmektedir. Karma yapı, kurumların sistemli çalışmasını baz alır.  Hemen her sektörde belirli bir disiplin üzerinden işleyişini devam ettiren sistem söz konusudur. Bu sistem, herhangi bir kurum ya da kişiye göre değişmez. Kendi içinde sistemini oturtmuş olması kişi başı milli gelirinin de yüksek olmasında belirleyicidir. Yani tek bir tane kurum ya da kişinin hakimiyeti yerine dağılan ekonomik dengeler söz konusudur. Siz de Katar iş başvurusu yapmak için hem Türkiye’den hem de ülke dışından firmaları takip edebilirsiniz. İnterneti kullanmanız fayda sağlayabilir.

Yurt Dışında Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yurt dışında çalışmadan önce bazı durumları da dikkate almanız gerekir.  Gittiğiniz yerde zorluk yaşamamanız için bu hazırlık önemlidir. Kendinizi garanti altına alarak hareket etmek en mantıklı çözüm olacaktır. Ayrıca sosyal açıdan da gittiğiniz yerde nelerle karşılaşabileceğinizi bilmekte yarar var. Her ülkenin kendine göre bir yapısı olduğundan sosyal yaşam da buna göre şekillenebilmektedir. Örneğin burada normal görünen bir davranış farklı bir ülkede çok farklı değerlendirilebilir.  Bu nedenle önceden genel bilgi almanız size artı sağlar. Yani yurt dışında çalışma öncesinde iyi bir araştırma şarttır.

Ekonomik Getirisi Ne Olur?

Türkiye şartlarına göre değerlendirildiğinde yurt dışında iş durumu gittiğiniz ülkeye göre değişir. Bazı ülkelere gitmek birikim yapmanız için fayda sağlarken bazılarına gitmek sizi daha da zor bir durumda bırakabilir. Bu nedenle genel bir değerlendirmeden ziyade ülkelerin kendi ekonomik yapıları baz alınarak uygulamaya geçilebilir.  Bunun dışında sizin tavrınız, harcamalarınız ve diğer alışkanlıklarınız da yurt dışı çalışmalarında etkili olacaktır. Daha iyi olabileceği gibi daha kötü durumlar da oluşabilir.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışında İşçi Arayan Firmalar 2017 başlıklı makalemizde 2017 yurtdışı işçi alımı, enka yurtdışı iş ilanları ve yurtdisi is ilanlari kaynakci hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Mustafa dedi ki:

  Selam 27 yaşında seramik fayans ustasıyim yurtdışı işi arıyorum 12 yıldır çalışıyorum

 2. Mustafa dedi ki:

  Askeri Köpek Eğitimi Almış ve 4 yıl görev yapmış tecrübeli personelim tüm branşlar var bomba arama köpek eğitimi mayın arama köpek eğitimi Arama kurtarma köpek eğitimi Keşif köpeği Ve son olarak da Devriye köpeği eğitimi almış ve bu tür köpekleri eğitmiş bir personelim tecrübem çok iyi bu tür köpekleri Kullanma belgem de mevcut .

 3. Mustafa dedi ki:

  5 yıldır sıhhi tesisat ustasiyim yurt dışında katarda çalışmak istiyorum

 4. Hadi dedi ki:

  5 yıldır Sıva ustasıyım yaş 28 pasaportum var özelikle yurddışında çalışmak isterim

 5. AHMET DAL dedi ki:

  argon elektırık gazaltı hertürlü tecrübeye ve belgeye sahıbım katarda çalışmak isterim

 6. recep tekin dedi ki:

  araç üstü hidrolik tamir bakım ustasıyım

 7. recep tekin dedi ki:

  araç üstü hidroliksis temleri tamir bakım ustasıyım

 8. Süleyma Bilişik dedi ki:

  25 yıllık Alçıpan ustasıyım adanada yaşıyorum 1978 Gaziantep doğumluyum

 9. Süleyma Bilişik dedi ki:

  25 yıllık Alçıpan ustasıyım

 10. Mustafa adal dedi ki:

  Merhaba 22 yıllık duvar ustasıyım herturlu duvar işleri yaparim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.