Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ocak 2018, Pazar

İsveç İş İlanları 2017

İsveç İş İlanları 2017

İsveç Eleman Alımı İlanları 2017

Yurt dışında iş imkanı denilince akla ilk gelen ülkeler arasında İsveç’te vardır, çalışma hakları ve refah yaşam şartları için oldukça rağbet görmektedir. İsveç ülkesinde çalıştırdığı yabancı kişiler için 2 yıl deneme süresi vermektedir ayrıca ülkeye işçi getiren firmaları da denetim altında tutmaktadır böylece garanti maaş sağlanmaktadır. Sizde İsveç iş ilanları 2017 olarak yaparsanız dilediğiniz tarzda bir iş bulabilirsiniz.

Neden İsveç

Avrupa’nın gelişmiş ülkeleri arasında bulunan İsveç, sadece uzun vadeli deneme süreleri yada garantili maaş sistemi yüzünden tercih edilmez. Eğitim durumunuza göre mühendis, hemşire veya öğretmen gibi yüksek lisans eğitim seviyeleri ile birlikte inşat ustası, marangoz, elektrik ustası gibi el becerilerine bağlı meslek dallarından da pek çok kişiye İsveç’te iş imkanı sağlar. Çalışma koşullarıyla birlikte eğitim ve sağlık alanında da yüksek bir düzeye sahip olması kişinin çalışma ve oturma izinlerinden sonra yerleşebilmesi içinde idealdir.

İnsanlar Neden Yurt Dışını Seçer

Şunu kabul etmek gerekir ki gelişmiş ülkelerin sağladığı imkanlar kişilere çok cazip gelmektedir, öyle ki çalışma amaçlı gidenlerin çoğu zamanla alacakları izinler ile ailelerini de getirtmeyi düşünür. Tabi bu öyle kolay bir durum değildir, her açıdan rahatlık ve kolaylık anlamına gelse de aşılması gereken diplomatik durumlar vardır. Üstelik vasıfsız bir işçi olarak bile yüksek maaş alabilirsiniz ancak tamamlamanız gereken evraklar ve şartlar vardır.

İlanların Gerçeklik Payı Ne Kadardır

İsveç iş ilanları incelemeleri sonunda insanların aklında soru işaretleri oluşur, gerçek bir ilan mı? Bu ilanı veren kurum yada sitenin güvenirliliğine bağlıdır, en sağlıklı yurt dışı ilanları ülkelerin konsolosluklarında ki ilanlarıdır. Yada resmi bir kurum olan İşkur bünyesinde ki iş fırsatları da değerlendirilebilir güvenirliktedir.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Döner Kebap Ustası Arayanlar 2017 başlıklı makalemizde döner ustası arayan firmalar 2017, döner ustası maaşları ve dönerci arayan işyerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. nihat dedi ki:

  selam ben yurdısında kalmak ıstıyorum ınsaat ustasıyım duvar ıslerı yapmaktayım nasıl yardımcı olursunuz 48 yasındayım saygılar tel no

 2. Bekir siron dedi ki:

  Asmatavan sistemleri ve alci kartonpiyer ustasiyim elektrik kaynagida var m.e.b belgem var

 3. Halil çoğul dedi ki:

  Mobilya ustası imalat ve montaj sekturunde uzmanın
  26 senelik deneyliyim

 4. Selam dedi ki:

  Hayırlı günler oto boya ustasıyim bu İŞLE İLGİLİ BELGELERE SAHİBİM KALFALIK USTALIK ve USTA EGİTİCİLİK BELGELERE SAHİBİM İLGİLENEN BİRİMLERİN TELEFONLARINI BEKLERİM CEP

 5. mehmet dedi ki:

  slm ben mehmet amacım yurt dışında para kazanmak 10 yılık mermer ustasıyım basaqqmak kaplama döşeme yapıyorum ilginine teşekkürler

 6. mehmet dedi ki:

  slm ben mehmet amacım yurt dışında isveçte para kazanmak 10 yılık mermer ustasıyım basamak kaplama döşeme yapıyorumdiler rusça ingilizce arapça ilginine teşekkürler

 7. Seyhmus dedi ki:

  Slm ben kereste ustasıyım tomruk bicme makinaları kulanırım

 8. Rüzgar dedi ki:

  Merhaba elektrik teknikeriyim ekad fiber yüksekte çalışma ilk yardım ve şalt ve hücre og eğitimi aldım.saygılar

 9. reis elma dedi ki:

  Alçı boyaci ustasiyim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.