Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gürcistan İş İlanları İşçi Alımı 2017

Gürcistan İş İlanları İşçi Alımı 2017

Gürcistan Personel Alımı 2017

İşsizliğin son yıllarda ciddi bir tırmanışa geçmesi beraberinde yeni sektörlere duyulan ihtiyacı da artırmıştır. Hem devletin ekonomik yapısındaki sorunların karmaşa yaratması hem de diğer etkenler insanların iş bulmaları konusunda sıkıntıya girmelerine neden olmaktadır.  Türkiye, aslında potansiyel olarak ekonomisi son derece güçlü olabilecek bir ülkedir ancak yanlış politikalar ve bazı kurumsal düzenlemelerde gereken önemin verilmemesi ile ciddi ekonomik sorunlar yaşayabilmektedir. Bu noktada 2017 yurt dışı iş ilanları gündeme gelmektedir.

İnsanlar Neden Yurt Dışını Tercih Ediyor?

Uzun süreden bu yana yurt dışında çalışma fikri ülke içinde varlığını deva ettiren bir durum. Bunun da yine ekonomi politikalarıyla yakından ilgisi var. Ancak her meslek bu kapsamda değerlendirilmese de özellikle aradığını Türkiye’de bulamayan kişiler için ülke dışına çıkmak iyi bir çözüm gibi görünebiliyor. Özellikle Gürcistan gibi komşu ülkelerde Türkiye’den giden göç sayısı bir hayli fazla. Geçmişte de ortak kültür paylaşımlarının olması, bu ülkelerin daha yakın görülmesinde v göç ederken ilk sırada bulunmasına da katkı sağlıyor.

Gürcistan Ekonomisi Canlı mı?

Türk şirketlerinin Gürcistan’da varlığından söz edilmekle beraber orada yer alan bazı kurumların Türkiye üzerinden ciddi sayıda işçi aldığı bilinmektedir. Özellikle krizin yoğun olarak hissedildiği 2017 bahar döneminde bu krizden kurtulmak için Gürcistan iş ilanları bir hayli dikkat çekiyor. Alımlar için siz de başvurularınızı gerçekleştirirken kendi kriterlerinizi önceden belirleyerek çözüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca gitmek istediğiniz kurumun özelliklerini önceden araştırmanız, kapsamlı bir değerlendirme yapmanız sizi daha hazırlıklı yapacaktır. Ancak kurumsal açıdan yapılan değerlendirmeyle de bu durum sınırlı değildir. Yaşam alanınız olacak ülke hakkında detayları da önceden bilmenizde yarar var. Ülkelerin prosedürleri farklı şekillerde devam edebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Yurt Dışı Döşeme Ustası İş İlanları başlıklı makalemizde döşeme ustası iş ilanları, yurtdışı döşeme ustası ve Yurtdışı İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. serdar kayar dedi ki:

  selamün aleyküm ben serdar 36 yaşındayım mobilya marangoz ustasıyım yurt dışı işi arıyorum maaşı dolgun sağlam güvenilir şirketlerle çalışmak isterim gürcistan tercihimdir tel

 2. Halil dedi ki:

  Kebap ustasiyim gurcustanda is ariyorum

 3. Halil dedi ki:

  Gürcistan İş İlanları İşçi Alımı 2017

 4. Süleyma Bilişik dedi ki:

  25 yıllık Alçıpan ustasıyım

 5. cetin karacifci dedi ki:

  selam 25 yıllık tecrübemle inşaat iç cephe dış cepte boya isleri ve dış cephe ısı yalitim montalama yapiyorum pasaportum var saygilar

 6. Onur dedi ki:

  Hayırlı günler bol kazançlar 15 yıllık kalıp duvar ustasıyım. 10 yıldır anahtar teslimi iş yapmaktayım samsunda ikamet etmekteyim yurtdışında kalıp işinde çalışmak istiyorum 5 kişiyiz.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.