Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gürcistan İş İlanları İşçi Alımı 2017

Gürcistan İş İlanları İşçi Alımı 2017

2017 Gürcistan İş İlanları Personel Alımı

Gürcistan, Türkiye’nin çok yakınında, Karadeniz bölgesindeki komşu ülkelerden birisidir. Daha önce SSCB’ne bağlı olan ülke, 1991 yılında bağımsızlığını kazandığında, ilk tanıyan ülkelerden birisi Türkiye olmuştu. Türk vatandaşlarından vize istemeyen Gürcistan’a hem ticaret hem de ziyaret amacıyla oldukça fazla seyahat yapılmaktadır. Gürcistan’ın başkenti Tiflis olmasına rağmen, Türklerin en çok ziyaret ettiği şehirlerarasında Batum yer almaktadır. Sovyetler Birliği’nde ayrılmasından sonra ekonomik ve sosyal açıdan sıkıntılı dönemler geçiren ülke, artık daha iyi yaşam standartlarına ulaşmıştır.

Gürcistan’daki bu yeniden yapılanma ve kalkınma süreci, Türk yatırımcıların da ilgisini çekmiştir. Gürcistan’da iş kurmak, şirket açmak ve bu ülkeye yatırım yapmak isteyenler için Türklere kolaylıklar sunulmaktadır. Ülkemizin büyük inşaat şirketleri, teknoloji ve elektronik firmaları Gürcistan’da yatırım yapmaya devam etmektedir.

Gürcistan’da çalışmak istiyorum!

Yurt dışında çalışmak isteyenler için avantajlı ülkelerden birisinin Gürcistan olduğu söylenebilir. Gürcistan iş ilanları işçi alımı 2017 yılında da artarak devam etmektedir. Türkiye’den kolay gidiş imkanı bulunan Gürcistan, Türk işçiler için de çok cazip iş fırsatları sunmaktadır. Gürcistan’a gitmek, Gürcistan’da yaşamak ve Gürcistan’da çalışmak isteyenler için ülke ve iş fırsatları pek çok seçenek sunmaktadır.

Gürcistan’da çalışmak istiyorum ya da iş kurmak istiyorum diyorsanız, yasalar dahilinde belli şartları taşımanız gerekmektedir. Ülke, ekonomik koşullarını yükseltmek için bölgeye yaptırım yapmak isteyen girişimcilere uygun şart ve koşullar sunmaktadır. Bu nedenle ülkede çok fazla Türk işçi çalışmaktadır. Türk firmalar işçilerini daha çok Türklerden seçmektedir. Gürcistan’da çalışmak isteyenlerin, ülkede yatırımları bulunan Türk firmalarının ilanlarını takip etmeleri ve başvuru yapmaları gerekmektedir. Gürcistan iş ilanlarını takip ederek ve orada faaliyet gösteren Türk şirketlerinin iş ilanlarına başvuru yaparak iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 İŞKUR Yurtdışı İş İlanları başlıklı makalemizde 2017 yurtdışı iş ilanları vasıfsız, enka yurtdışı iş ilanları ve İŞKUR yurtdışı iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Yavuz kınacı dedi ki:

  Vasıfsız, elemanım iş arıyorum hertürlü işlerde çalışabilirim uysal ağır başlı efendi kendine güvenen biriyim çok acil işe ihtiyacım var her türlü iş ortamlarda aktif olarak çalışabilirim

 2. Mehmet dedi ki:

  Deneyimli boyaci ustasiyim cslismak isriyorum yurt disinda

 3. ozgur aloglu dedi ki:

  Deneyimli Jumbo Operetoruyum SUAN isistambul metro Tunelinde Calismaktayim Yutdisina Is Ariyorum

 4. Halil dedi ki:

  Kebap ustasiyim acil is ariyorum

 5. Halil dedi ki:

  Yurtdışı iş ilanları gürcistan işçi alımı

 6. Kenan Altundal dedi ki:

  Alçi Boya dekarosyon ustasiyim Ekibimiz var.yurtdisinda ekibimizle ve sizlerle çalismaktan memnuniyet duyacagim göruslerinizi ve telefonlarinizi bekliyorum.

 7. Zekai dedi ki:

  Gürcistan inşaat ince ariyorum

 8. Zekai dedi ki:

  Gürcistan inşaat ince işlerle var serammik alci ariyorum

 9. erkan aktoprak dedi ki:

  insaatcıyım tesısatcıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum

 10. Nury dedi ki:

  Selaminaleykum Ben türkmenistanliyim türkçe azda konuşuyorum Ben türk şirketlerinde çok çalişdim yurt dişinda

 11. reis elma dedi ki:

  Alçı boyaciyim yurt dışında çalışmak isterim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.