Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017, Salı

Enka İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Enka İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Enka İnşaat Yurtdışı İş İmkanı

Enka İnşaat yurtiçinde ve yurtdışında farklı projelerde bulunan bir inşaat firmasıdır. Yaptığı yatırımlarla ve geliştirdiği projelerle büyümeye devam eden firma, her yıl pek çok yeni elemanı bünyesine katmaktadır. Sizde kariyerinize ülke dışında veya ülke içindeki ENKA İnşaat’ın projelerinde devam etmek istiyorsanız yepyeni personel alımı ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Enka Yurtdışı İşçi Alımı

Enka İnşaat firması eleman alımlarını genellikle internet üzerinden yayınladığı ilanlarla duyururken online cv gönderimini tercih eden bir firmadır. Kalite kontrol mühendisi, elektrik işleri teknikeri, elektrik mühendisi, mekanik işler mühendisi, maliyet kontrol mühendisi, harita mühendisi, lojistik müdürü, inşaat teknikeri, makine mühendisi, saha malzeme mühendisi, şantiye şefi, forklift operatörü, beton işçisi ve inşaat işçisi pozisyonlarda eleman alımları yapan bir firmadır.

Enka yurtdışı ilanları arasında firmanın faaliyette bulunduğu ülkeler öne çıkmaktadır. Cezayir, Etiyopya, Mısır, Azerbaycan, Irak, İran, Ukrayna, Kırgızistan, Rusya, Hollanda, Kazakistan ve Afrika gibi ülkelerde başta alışveriş merkezleri, hipermarketler, tersaneler, limanlar, barajlar, metrolar, otoyollar ve köprü projelerinin yapımını üstlenen Enka İnşaat, bünyesine sürekli işçi ve personel alımı yapmaya devam ediyor.

Enka İnşaat’a İş Başvurusunda Bulunmak

Şirkete yapılan tüm iş başvuruları şirketin İnsan Kaynakları Departmanı tarafından detaylı olarak incelenerek değerlendirilmektedir. İnşaat ve endüstriyel alanlarda çalışma potansiyeli olanlar başta olmak üzere yetenekli kişiler tercihlerine göre uygun departman ve projelerde görevlendiriliyor.

Aynı zamanda şirketin gelecekteki istihdam gereksinimlerinde değerlendirilmesi için havuzda ve veri tabanında saklanan başvurularda bulunmaktadır. İş başvurusundan işe yerleştirmeye kadar geçen süreçte son derece profesyonel davranan şirketin, yaptığı projeler ve büyüme potansiyeli ise çalışanlara kariyer yapma ve tecrübe kazandırmayı sağlayan bir avantajdır.

Üniversite mezunlarına da iyi bir kariyer fırsatı sunan firmada, iyi derecede yabancı dil bilen adaylar öne çıkarken tecrübelerine göre de uygun iş pozisyonunda çalışma imkanı bulabilirler. Yurtdışında aktif olarak pek çok projenin inşaatını üstlenen Enka İnşaat, önümüzdeki yıllarda pek çok yeni projenin ihalesini alarak gelişimini sürdürmeyi hedefliyor. Bu kapsamda da yüzlerce yeni elemana ihtiyacı olacak olan firmada kariyer yapmayı ve çalışmayı hedefleyen herkese uygun bir iş pozisyonu bulunuyor. Bu şekilde yurtdışında çalışmak isteyen vatandaşlarımıza Yurtdışı İş İmkanı sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Vatandaşlık Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde vatandaşlık almak, vatandaşlık başvurusu ve vatandaşlık nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Enka İnşaat Yurtdışı İş İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. samet dedi ki:

  iş arıyorum

 2. Hayrettin dedi ki:

  Kalip demir ustasiyim ekip var

 3. muammer dedi ki:

  kalıp ve duvar ustasıyım. projeden anlarım

 4. Mustafa Turhan dedi ki:

  ÖZELLİKLE KENYADA MIBILYA USTASI ARAYAN SIRKET OLURSA GIDERIM. 22 YILLIK MOBILYA USTASIYIM.MESLEK LISESI MEZUNUYUM.

 5. nejdet dedi ki:

  her türlü boru tesisat ustasıyım hertürlü kaynak yapıyorum yurt dışı iş arıyorum

 6. nejdet dedi ki:

  her türlü boru tesisher türlü boru tesisat ustasıyım hertürlü kaynak yapıyorum yurt dışı iş arıyorumat ustasıyım hertürlü kaynak yapıyorum yurt dışı iş arıyorum

 7. zakır akyuz dedi ki:

  harclıımalat mermerustasıyım bılgınıze

 8. D.mehmet efe dedi ki:

  Sıhhi, havuz ve y.ısıtma ustasıyım sizinle çalışmak isterim.

 9. Hüseyin koç dedi ki:

  Merhaba ben 17 senedir ince işler ustalık yaptım formenlik yaptın enson yapı merkezin in yapığı medine hızlı tiren istasyonun da calıştım

 10. Mehmet dedi ki:

  Mermerciyim

 11. Mehmet dedi ki:

  Yurtdışı iş arıyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.