Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çin’den Ürün Getirip Satmak

Çin’den Ürün Getirip Satmak

Çin’den Ürün İthal Edip Satmak

Kendi işini kurmak isteyen takipçilerimize harika bir önerimiz var! Bu da; Çin’den ürün getirip satmak. Bir ürünü satarken kârlı bir durumda olmak istiyorsanız, mantıken satacağınız ürünü uygun fiyattan almanız gerekmektedir. Böylece ilk önce rakiplerinizden daha kârlı bir durumda olacaksınız. Satış yapmak isteyen kişiler özellik ile ürünlerini uygun fiyata drop- shipping firmalarından alırlar.

Bu firmadaki ürünler piyasadan çok daha uyguna satılır. Böylece satış yapmak isteyen kişiler hali ile kârlı bir duruma geçmiş olurlar. Bununla birlikte insanlar ilk önce ürünleri Çin’den getirmek hakkında bazı bilgilere sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca Çin’de bulunan bir üreticiden ürünleri de doğrudan alabilirsiniz. Çin’den ürün almak demek alıcıları aradan çıkartarak ürünün alış maliyetini daha düşün bir hâle getirmektir. Bu saye de sektör de rakiplerinizden 1 – 0 önce olacaksınız.

Çin’den Al Kârlı Sat

Bu sektörde bilmeniz gereken en önemli şey, ürünleri Çin’den alarak daha uygun fiyata satmak. Bu sayede çok daha kârlı bir duruma geçeceğinizi sizlere garanti ederiz. Çin’de üretilen ürünler malzeme ve işçilik sayesinde Türkiye’ye kıyas ile daha uygun fiyata satmaktadırlar. Uygun fiyata satış yapan bir toptancı ile anlaştığınız da ürünlerinizi daha kârlı bir şekilde satabilirsiniz. Aklınızda Çinli toptancıyı nerden bulurum gibi bir soru belirdi ise biz onu hemen cevaplandıralım. Online olarak toptancıları internet üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yapabilmeniz için Çince bilmeniz gibi bir kural yoktur. Ortak dil bilen diğer kullanıcılar sizlere kesinlikle yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İş İmkanı Olan Meslekler başlıklı makalemizde enka yurtdışı iş ilanları, işkur yurtdışı iş ilanları vasıfsız ve yurtdisi is ilanlari kaynakci hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.