Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ocak 2018, Pazar

Arabistan İş İlanları

Arabistan İş İlanları

Arabistan İş İlanları İşçi Alımları 2017

En zengin Arap ülkelerinden birisi olan Arabistan, Türk vatandaşları için önemli bir iş kaynağı oluşturuyor. Ülkede gelişen çeşitli sektörlerde Türklere kaynaklık edebilecek birçok iş imkanı bulunuyor. Arabistan’a Türkiye’den gidişlerin kolay olması bu anlamda vatandaşların elini de oldukça kolaylaştırıyor. Arabistan’da eş zamanlı olarak gelişen farklı iş kolları vardır. Tüm ülke genelinde vasıflı ve vasıfsız elemanlara büyük bir ihtiyaç oluyor. Bu da Türk vatandaşları için alternatif bir seçenek yaratıyor.

Arabistan’da İş İmkanları

Arabistan’a giden bir kişi için en fazla iş imkanı inşaat sektöründe olacaktır. Zira bu sektöre büyük yatırımlar yapan Arabistan, inşa ettiği lüks gökdelen ve binalar ile tanınıyor. Bunun yanı sıra farklı birçok yapının inşaatında çalışarak kendinize önemli bir iş alanı yaratabilirsiniz. Bu alanda kalifiye eleman alımları ile birlikte vasıfsız elemanlara ihtiyaç da çok oluyor.

Arabistan İşçi Maaşları

Türk vatandaşları için Arabistan’ı iş imkanı bakımından avantajlı kılan özellik işçi maaşlarıdır. Zira ülkemizle kıyaslandığı zaman arada büyük farkların olduğunu söyleyebiliyoruz. Arabistan’da vasıfsız işçi statüsünde çalışan bir kişi 2000 ile 2500 dolar arasında bir maaş alabiliyor. Bu da Türk parasıyla 7-8 bin TL gibi bir maaş ediyor. Vasıflı işçi statüsünde çalışacak olan kişilere ise 4000 dolar civarında bir maaş veriliyor.

Arabistan’a İşçi Götüren Firmalar

Arabistan’a bireysel olarak gitmek isteyen kişiler iş konusunda belirli zorluk yaşayabilir. Bu konuda en mantıklı hareket şirketlerle irtibata geçmek olacaktır. Arabistan’a işçi götüren şirketler hakkında bir araştırma yaptıktan sonra belirli bir ücret karşılığında ülkeye gidebilirsiniz. Bu şirketler gerekli iş alanlarına sizleri yerleştirecektir. Bireysel gidişlerde ise vize ve pasaport başvurusunu yaptıktan sonra ülkeye gidebilirsiniz. Şayet şirketlerle anlaşmanız durumunda vize ve pasaport sizlere şirket tarafından temin edilecektir. Şimdi Arabistan’a işçi ve personel götüren firmalardan örnekler verelim. DOĞUŞ İNŞAAT, YÜKSEL İNŞAAT, TEKFEN İNŞAAT, MAPA İNŞAAT, GAMA İNŞAAT, MNG İNŞAAT, DORCE PREFABRİK, ANEL GRUP Bu firmalar ile iletişime geçerek Arabistan İşçi Alımı şartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arabistan İş Başvuruları

Arabistan’da hizmet veren şirketler ilanları genel olarak internet üzerinden yapıyor. Bu şirketlere internet üzerinden başvuru yaparak irtibat kurma imkanı bulunuyor. Türk inşaat firmalarının da bölgede faaliyet göstermesi bu konuda vatandaşların elini kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra petrolün oldukça yoğun çıkarıldığı Arabistan’da, petrole dayalı iş kollarında da geniş iş imkanları ortaya çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Ukrayna İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde ukrayna iş başvurusu, ukrayna iş ilanları 2017 ve ukrayna iş ilanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Arabistan İş İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. MUSTAFA AKBALIK dedi ki:

  TOZ ALTI KAYNAKÇISIYIM YURT DIŞI İŞİ ARIYORUM PASAPORT ENGELİM YOK

 2. mehmet dedi ki:

  slm Mehmet duvar ustasıyım iş arıyorum yutrdış olabilir

 3. İlhami güven dedi ki:

  Alüminyum cephe alüminyum korkuluk cambalkon ustası yım eğiticilik belgemvar

 4. İlhami güven dedi ki:

  Alüminyum ustası yım eğiticilik belgemvar yurtdışında çalışmak istiyorum

 5. erdınc erdınc dedi ki:

  vasıfsız elemanım her ıs olur

 6. Emrah dedi ki:

  Argon gazaltı elektrik kaynağı biliyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. Bilal Bektas dedi ki:

  İnşaat işlerinde calisdim

 8. Nury dedi ki:

  Selaminaleykum Ben türkmenistanliyim türkçe azda konuşuyorum Ben türk şirketlerinde çok çalişdim yurt dişinda çalişmak istiyorm

 9. fuat dedi ki:

  Ekıbımle Fayans seramik işlerinizi yaparız

 10. reis elma dedi ki:

  Alçı boyaciyim Sudi Arabistan’da çalışmak isterim yardimci olursunuz sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.