Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ağustos 2017, Pazartesi

2017 İŞKUR Yurtdışı İş İlanları

2017 İŞKUR Yurtdışı İş İlanları

İşkur Yurtdışı İş İlanları İş Başvuruları 2017

Türkiye üzerindeki iş ilanlarını, iş arayanlara sunan ve pek çok kişiyi iş sahibi yapan İşkur, yurt dışı ilanlarını da iş arayan kişilere sunmaktadır. Türkiye üzerinden 2017 İşkur Yurtdışı İş İlanları sayfasından güncel olan ilanları görüntüleyebilirsiniz. Yurtdışında çalışarak kısa zamanda para kazanmanızı sağlayacak pek çok sektör vardır. Özellikle Türk firmaları yurt dışındaki ülkelerde fazlasıyla yatırım yapmaktadırlar. Bu Türk firmalar, yaptıkları bu inşaatlarda çeşitli pozisyonlarda çalıştırmak üzere işçi almaktadır. Verilen ücretin yanı sıra firmalar götürdükleri personellere yemek, yatacak yer imkanı sunduğu için para biriktirmek daha kolay olacaktır.

Şirketler aynı zamanda izin uçak biletini de karşılıyorlar. Yurt dışı iş ilanı İşkur pozisyonlarına ilan bırakan şirketler, ihtiyaçlarını karşılayacak personellerle iletişime geçip ekipler halinde sözleşme sonrası yurtdışına götürüyorlar. Bu şirketler sizden hiç bir şekilde bir ücret talep etmemektedir. Size ödenecek para çalıştığınız şirkete, ülkeye ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Hangi Ülkeler Türk İşçi Alıyor?

Son birkaç yılda yurt dışına en fazla işçi gönderilen ülkelerin başında; Libya, Rusya, Türkmenistan, Irak, Afganistan, Katar, Cezayir, AImanya, Suudi Arabistan ve Umman gelmektedir.

Yurt dışına en fazla personel alan sektörlerin başında inşaat sektörü gelmektedir. Bunu mühendislik ve hizmet sektörü takip etmektedir. Yurt dışında çalışmak için başvuru yapacağınızda pasaport almanıza herhangi bir engel olmaması gerekmektedir. Sizi yurt dışında çalışacağınız firma ile de anlaştığınızda 15 gün içerisinde pasaportunuzu almanız gereklidir. İşkur yurt dışı eleman ilanı sayfalarını incelediğinizde, oldukça çeşitli sektörlerde eleman ihtiyacı olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden kalifiye elemana ihtiyaç oldukça fazladır. Firmalar bu yüzden genellikle götüreceği işçilerle 1 yıllık sözleşme yaparlar ve işçilerden memnun kaldıkları takdirde 1 yıl tamamlandıktan sonra sözleşmenizi yenilerler.

Bir önceki yazımız olan Katar İş İlanları İşçi Alımı 2017 başlıklı makalemizde 2017 katar iş ilanları, doğuş inşaat katar iş ilanları ve işkur katar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

 1. yaşar kara kuş dedi ki:

  Asma tavan ve inşaat demircisiyim daha evel yurtdışında da çalıştım ve tekrar gitmek istiyorum

 2. Mithat akgöz dedi ki:

  Mobilya montaj ve imalat ustasıyım daha önce Irak’ta
  Çalıştım.

 3. Duran parlak dedi ki:

  Ben duran 25 yıllık döner ve ızgara ustası yım yurtdışı tercübem var tüm ustalık belgen diyet evrakların mevcut ve yurtdışı iş arıyorum ilgilenirken iz sevinirim not vapsaddanda görüşebiliriz

 4. murat.çakmanuslu dedi ki:

  Elektrik.kumanda.kompanzasyon.bobinaj
  jeneratör. Vibration. Konvektörmakinalarıtümarızalarda. Deneyimli
  yurtdışı.değerlerirseniz.sevinirim.saygılar

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.