Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yasal Bildirim Copyright

logo14

İskurr.gen.tr olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz iskurr.gen.tr web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun. Bildirim’de Bulunan içerik incelenip 2 iş günü içerisinde kaldırılacaktır….

Sitemiz üzerinden personel ve memur alımları ilanları da yayımlanmakta ve kaynak gösterilmektedir. Kaynak gösterilmeden yayımlanan ilanlar için iletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile iletişim sağlayabilir sorunu çözebilmemize yardımcı olabilirsiniz.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemiz Uyar / Kaldır Sistemi‘ni benimsemiş bulunmaktayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4′e göre telif hakları bulunan içerikler uyarıyı takip eden 3 gün içerisinde sitemizden/sunucumuzdan kaldırılmaktadır. Telif hakkı bulunan içerikler için iletişim bölümünden gerekli uyarıları yapabilirsiniz.

DİKKAT

Sizden para göndermenizi ve kredi kart bilgilerinizi isteyen kişilere itibar etmeyiniz. Güvenliğiniz açısından telefon numaranızı kesinlikle paylaşmamanız gerekmektedir.

Aşağıda E-mail adresimizi kullanarak veya sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

iskurr@hotmail.com

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.