Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Uzman Erbaş Ve Uzman Çavuş Maaşları Ne Kadar ?

Uzman Erbaş Ve Uzman Çavuş Maaşları Ne Kadar ?

Uzman Erbaş Ve Uzman Çavuş Maaşları Ne Kadar ?

Uzman erbaş maaşları 3481 TL ila 3591 TL aralarında değişmektedir. Bu maaşlar, komanda uzman erbaşlar için tehlike arz eden görevlerde olanlar için geçerlidir.

Diğer uzman erbaş maaşları ise 2.051 TL’dir. Bu maaşlara eş ve çocuk yardımı dahil edilmemiştir.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı ilk kez uzman erbaş aylıklarını ve komando uzman erbaş maaşları bilgisini verdi . Bu göre, komando uzman erbaşların maaşları 3.481 ile 3591 TL arası, öbür uzman erbaşların ise 2051 TL maaş aldığını bilgisini verdi .

Bu maaşlara rağmen son 1 senede 20 bin çavuş istifa etti.

Farklı kaynaklardan edinilen bilgilere göre, son 1 senede 20 binden fazla uzman çavuş görevinden istifa etti. TSK tarihinde ilk kez bu kadar ani ve yoğun istifa talebi ortaya çıktı. Kara Kuvvetleri Komutanlığı ise birden fazla istifada “özlük haklarının yetersiz olduğu’unda ısrarcı.

Uzman erbaş maaşları 2015 senesinde yükselmesi bilave ediyor.

İşte uzman erbaş maaşları

Uzman-erbaş-maaşları-505x247

Bir önceki yazımız olan Eşi Sigortalı Olan Gelir Testi Yaptırmalımı ? başlıklı makalemizde erkek çocuklar kaç yaşında Gelir Testi yaptıracak, gelir testi başvuru ve Gelir testi başvuru sonucu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Uzman Erbaş Ve Uzman Çavuş Maaşları Ne Kadar ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.