Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor (2017-Aralık)/2018-Ocak)

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor (2017-Aralık)/2018-Ocak)

Şekerbank müşteri temsilcisi alımı yapacağını açıkladı. Şekerbank yeni bir personel alımı ilanı yayımladı. İlanı incelediğimizde alımın sadece Nevşehir ilinde gerçekleceği görünüyor. Nevşehir şubesinde bulunan boşlukları doldurmak adına personel alımı yapılacaktır. Banka personel alımları ilanları ile devam etmekteyiz.

Zamanımızda iş bulmak zorlaştığından dolayı artık iş ilanlarına çok fazla talep olmaktadır. Özellikle banka iş ilanlarına yoğunluk çok yaşanmaktadır. Bankaların sunduğu iş imkanlarının güzel olması ve bulunduğunuz şehirde çalışma imkanı sunması bakımından çok tercih ediliyor. Şekerbank hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Gittikçe büyüdüğünden ve tüm şehirlere yayılma politikası izlediğinden dolayı, yeni yeni şubeler açmaktadır.

Başvuru İçin Aranan Şartla

Şekerbank müşteri temsilcisi alımı yapacağını açıkladı. Peki başvuru şartları neler?

  • Nevşehir ilinde ikamet ediyor veya edebilecek olmak,
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak,
  • Tercihen daha önce en az 2 yıl Şube Bireysel Bankacılık Satış servisinde tecrübesi bulunuyor olmak,
  • İletişim becerisine sahip olmak,
  • Değişken çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak,
  • Müşteri memnuniyetine önem vermek,
  • Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış olmak,

Aranan başvuru şartları bu şekilde görünmektedir. Başvuru sadece Nevşehir şubeleri üzerine gerçekleşecektir. Nevşehir’de ikamet edebilirim diyorsanız başvurmanızı öneririz. Müşteri temsilcisinin görevleri ise bankanın ürünlerini ve sunduğu imkanları müşterilere tanıtmaktır. Bankanın hedefleri doğrultusunda çalışmaktır. Banka ile müşteri arasındaki bağlantıyı sağlar. Buna benzer ilanlardan faydalanmak adına bizleri güncel şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır.

Nasıl Başvururum?

Şekerbank personel alımı yapacağını ilan etti. Bu alım sadece Müşteri Temsilcisi kategorisinde ve Nevşehir şubeleri üzerinde gerçekleşecektir. Son başvuru tarihi ise 28 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarih içerisinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank müşteri temsilcisi personel alımı ilanına ulaşmak, personel alımı ile ilgili detaylara ulaşmak adına tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alıyor (2017-Aralık) başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları, Banka Personel Alımları ve türkiye finans bank personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor (2017-Aralık)/2018-Ocak) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.