Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bakan Çelik Taşeron İşçilere Sitemde Bulundu

Bakan Çelik Taşeron İşçilere Sitemde Bulundu

Bakanı Çelik Taşeron İşçilere Sitemde Bulundu

Gündemdeki yerini sürekli koruyan Taşeron işçiler Bakanın açıklamalarına  tepki gösteren taşeron taşören işçilere Bakan çelik  twitter hesabından yanıt verdi. Bakan Çelik , resmi twitter hesabındaki açıklamada , “Taşeron işçi konusunda yaptıgımız  mücadeleyi görmüyorsanız ne söyleyeyim? Zamanla anlarsınız ama helalliği nasıl alacaksınız bilemem.” ifadelerini kullandı.

Bakan Çelik daha önceden Şanlıurfa’da düzenlediği basın toplantısında, taşeron işçilerle ilgili açıklama yapmıştı. Bakan Çelik  Yasal düzenleme bitti.Sendikalarla beraber yapılacak öalışma ile bunlar belirlenecek, fakat asıl taşeron işçisi, asıl işte çalıştırılamayacak. Bu kural gelmiş ve bitmiştir.  bu kadar net.” ifadelerini kullanmıştı.

Bakan Çelik bu açıklamaları sonrasında taşeron işçilerinin eleştirilerine maruz kalınca, sahur vakti resmi twitter hesabından taşeron işçilere sitem eden açıklamalarda bulundu.

Çelik Twitter’dan yaptığı açıklamalarda, icraatlarını anlatırken, “Taşeron konusunda yaptıklarımızı verdiğimiz mücadeleyi görmüyorsanız ne söyleyeyim? Zamanla anlarsınız ama helalliği nasıl alacaksınız, bilemem.” ifadelerini de kullandı.

Bir önceki yazımız olan ÇSGB Yurt Dışına Personel Görevlendirilmesine Dair Yönetmelik başlıklı makalemizde Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanlıK, ÇSGB ve ÇSGB Yurt Dışına Personel Görevlendirilmesine Dair Yönetmelik hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bakan Çelik Taşeron İşçilere Sitemde Bulundu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.