Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Az Sermayeli Ek İş Fikirleri

Az Sermayeli Ek İş Fikirleri

Az Parayla Yapılabilecek Ek İş Fikirleri

Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok paranızın olmasına gerek yoktur. Az sermayeli işler hakkında sizlere bazı pratik bilgiler vermek istiyoruz. Öncelik ile cesaretinizi toplamanız gerekmektedir. Sizler için aşağıda sıraladığımız liste de mutlaka kendinize uygun bir iş bulabileceksiniz. Ek iş sahibi olmak istiyorsanız tamamen doğru adrestesiniz. Az sermaye ile büyük işler başarabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti:

Az bir sermaye ile küçük bir ofis kurarak bu alanda danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Bundan daha önce internet üzerinde kendinize ait bir profil oluşturabilirsiniz. Hangi alanda danışmanlık hizmeti yapacağınıza karar verdikten sonra işe başlayabilirsiniz. Öncelik ile mutlaka araştırma yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Yaşam Koçluğu Yapmak:

İnsan bazen çevresinde dertlerini anlatabilecek bir insan bile bulamamaktadır. Az bütçe ile iş kurabilirsiniz. Bu işi yapmak için kesinlik ile üniversite bitirmenize gerek yoktur. İlk başta az bütçeniz ile küçük bir ofis kurarak bu işe başlayarak para kazanabilirsiniz.

Yumurta Üretmek:

İnsanlar genellik ile güvendikleri yerlerden yumurta almayı ister. Bunların başında da organik yumurta satıcılığı geliyor. İşinizi ciddiye alarak sizler de güzel paralar kazanabilirsiniz. Başladığınız ufak paralar ile sizler de güzel paralar kazanabilirsiniz.

Balık Üretimi:

Bu sektör de iş yapmak için isterseniz az miktar da balık kullanabilirsiniz ya da çok miktar da balık kullanabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetinizin yanında balık restoranı da açabilirsiniz. Bu sayede kazanımlarınızı daha çok arttırabilirsiniz.

Yoga ve Pilates:

Bu alanın uzun süredir popüler olduğunu elbette biliyorsunuzdur. İnsanlar genellikle daha fazla sağlıklı olmak için pilates yapmaktadır. Ama şunu belirtmemiz lazım, ilk önce bu işi yapmanız için gerekli olan bütün sertifikaları almış olmanız gerekmektedir. En kârlı iş olarak sizlere önerebiliriz.

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Ev Hanımlarına İş İmkanı 2017 başlıklı makalemizde Ek Gelir, ek iş ve ev hanımları için işler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Gulten dedi ki:

    Sabun paketleme isi

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.