Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

SYDV Van Özalp Personel Alımı 2015

SYDV Van Özalp Personel Alımı 2015

Van Özalp Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 27 Haziran tarihinde personel alımı için ilan yayınlamıştır. Üç kişi büro görevlisi, 2 kişi  Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak  istihdam edilecektir. Başvurular 3 Temmuz tarihinde sona erecektir.

Büro Görevlisi olabilmek için şartlar: 

Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, İlan tarihinden önce İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Varsa; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında ya da vakfın yürütmüş olduğu projelerde çalışmış olmak ve görevi süresi boyunca adına herhangi bir idari işlem yapılmamış olmak, Bu belgeye sahip olanlar mülakat puanına 10 puan ek olarak ilave edilecektir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olabilmek için:

Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, İlan tarihinden önce İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kırşehir Akpınar Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde Belirsiz Süreli SYDV Personel Alımları Güncel, Kırşehir İlçeler SYDV Personel Alımı İlanı ve Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.