Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

SYDV Personel Alım İlanları Genel Şartlar ve Başvuru Kılavuzu

SYDV Personel Alım İlanları Genel Şartlar ve Başvuru Kılavuzu

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanları Genel Şartlar ve Başvuru Kılavuzu

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanları Genel Şartlar ve Başvuru Kılavuzu.

Personel Unvanları, İş Tanımları;

Vakıflarda belirsiz süreli olarak istihdam edilecek unvanlar;

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi : Gerekli nitelikler;

– 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak ( ihtiyaç durumuna göre Mütevelli Heyeti tarafından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih edilebilir.)

– İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak

– Sosyal iletişim becerisine sahip olmak

İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından; yabancı dil bilmek, işaret dili bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir.

Büro Görevlisi : Gerekli nitelikler;

– En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak

– Sosyal iletişim becerisine sahip olmak

– Bilgisayar sertifikası (zorunlu olmayıp tercih nedenidir.)

– İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak

İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından; yabancı dil bilmek, işaret dili bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek gibi özel şartlar da aranabilir.

Personel Çalışma Usulleri;

Her yılın Ocak ve Temmuz aylarında, Devlet memuru aylıklarında yapılan artış oranında artırılır. Personele her yılın Ocak ve Temmuz aylarında birer sözleşme ücreti tutarında ikramiye ödenir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında çalışan personelin tayin hakkı bulunmamaktadır.

Ünvan  6.sınıf ilçe   5.sınıf ilçe   4.sınıf ilçe   3.sınıf ilçe   2.sınıf ilçe   1.sınıf ilçe   4.sınıf il   3.sınıf il   2.sınıf il   1.sınıf il 
 Sosyal Yardım ve İnceleme  Görevlisi 2.867 2.897 2.925 2.954 2.982 3.011 3.068 3.097 3.126 3.154
 Büro Görevlisi 2.566 2.592 2.616 2.642 2.668 2.694 2.745 2.771 2.796 2.822

İlçede 10 yıl ikamet etmeyi ve 10 yıl çalışmayı taahhüt etmek, 10 yıl zarfında işi bırakması veya 10 yıl içerisinde ilçe dışında ikamet etmeye başlaması durumunda 50.000 T.L. tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahütname imzalanacaktır. Vakıf personelinin istihdam edildiği vakıfta çalışması esastır. İş Kanunu hükümlerine tabi olarak istihdam edilen ve ayrı tüzel kişiliğe sahip Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında çalışan personelin tayin hakkı bulunmamaktadır. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

Başvuru Nasıl Yapılır ? Adaylar, başvurulan pozisyon için mülakat listesi açıklanıncaya  (mülakat  listesine  girilmesi durumunda   mülakat sonuçlanıncaya) kadar başka bir pozisyona başvuramazlar.

Adaylar tarafından yapılacak online başvuru “ön başvuru” niteliği taşıyacak olup; Vakıflarca özel şartlar bölümünde istenen evraklar süresi içinde teslim edilmeden, adaylar mülakata çağırılmayacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız.

TÜM SYDV İlanları ve Diğer İlanlar İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan İzmir Konak SYDV Personel Alımı başlıklı makalemizde Haziran 2015 SYDV Büro Görevlisi Alımı, İzmir İlçeler SYDV Personel Alımı 2015 ve İzmir Konak İlçesi SYDV Açık İlanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

SYDV Personel Alım İlanları Genel Şartlar ve Başvuru Kılavuzu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.