Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

SYDV Muş Varto Personel Alımı 2016

SYDV Muş Varto Personel Alımı 2016

Muş Varto SYDV Personel Alımı 2016

Muş Varto ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı için ilan yayınladı. 4 Nisan 2016 tarihinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklamada Varto ilinden görevlendirilmek üzere 2 adet büro görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımda verilen Açıklamayı okuyarak 15 Nisan 2016 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Açıklama:

İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop, vb.) kullanabiliyor olmak ve başvurusu sırasında belgelendirmek.
– Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– B) ÖZEL ŞARTLAR Büro Görevlisi Kadrosu için;

1- 4 Yıllık Yüksek Öğretim ve üzeri lisans diplomasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop, vb.) kullanabiliyor olmak ve başvurusu sırasında belgelendirmek.

2- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 3- Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak;

4- Başvuru tarihi itibariyle Muş İli sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir.

5- Adaylar Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi Unvanlarından birine başvuru yapabilecek olup her ikisine birden başvuramayacaklardır.

6- Vakıf personelinin istihdam edildiği vakıfta çalışması esastır. Ancak başka bir vakıfta görev almak isteyen personel, istihdam edildiği vakıfta en az 3 yıldır görev yapıyor olmak şartıyla, görev almak istediği vakfın personel ihtiyacı ve norm kadro durumuna göre, halihazırda çalıştığı ve görev yapmak istediği vakıf mütevelli heyetlerinin uygun görüşüyle vakıf değişikliği yapabilir. Bu şartlara dayanarak geçiş yapan personele kıdem tazminatı ödenmez. Farklı vakıflarda aynı unvanla görev yapan personelin karşılıklı olarak yer değiştirme durumunda da bu fıkrada belirtilen hükümler uygulanır.

 

Bir önceki yazımız olan SYDV Adıyaman Kahta Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 nisan ayı memur alımları, 2016 nisan ayı personel alımları ve 2016 nisan ayı sydv alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.