Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SYDV İzmir Buca Personel Alım İlanı 2016

SYDV İzmir Buca Personel Alım İlanı 2016

İzmir Buca SYDV Personel Alım İlanı 2016

İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını duyurdu.  İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için başvuru yapmak isteyen adayların izmir il ve ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Sizde İzmir Buca SYDV personel alım ilanına başvvurmak istiyorsanız bu ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

ÖZEL ŞARTLAR:

1.Bölüm şartı aranmaktadır.(4 Yıllık Fakültelerin, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Ekonomi,Maliye,Kamu Yönetimi,Muhasebe,Hukuk,Bilgisayar Mühendisliği,Bilgisayar Öğretmenliği,Matematik Öğretmenliği,Edebiyat Öğretmenliği,Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak.)
2.En son ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavından KPSSP3 türünden en az 60 ve üzeri puan almış olmak.
3.Son 1yıl içinde tam teşekkülü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair,sağlık kurulu raporu almak.
4.Erkek olmak ve Askerliğini yapmış olmak.
5.Sabıkasının olmadığına dair sabıka kaydı
6.Son müracaat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış, 31 yaşından gün almamış olmak
7. İzmir ilinde ikamet ettiğine dair nüfus müdürlüğünden alınmış yerleşim yeri belgesi
8.İstenilen belgelerin aslı veya noter tasdikli örnekleri dosya ile birlikte ilgililer tarafından bizzat Vakfa sunulacaktır. KPSSP3 belgesi bilgisayar çıktısı olabilir. Diğer istenilen belgeler aslı ibraz edilmek şartı ile yetkili makam tarafından görülerek onaylandıktan sonra tasdikli fotokopisi kabul edilerek aslı iade edilecektir.
9.Son başvuru tarihine kadar istenilen belgeleri ve şartları tam olarak yerine getirerek belgelerini ibraz edenler arasında KPSSP3 puan türünde en yüksek puana sahip olandan başlayarak ilk 15 müracaatçı mülakata tabi tutulmak üzere sistem üzerinde ve ilgililerin mail adreslerine bildirilmek suretiyle ve ayrıca hükümet konağı ilan tahtasında ilan edilmek suretiyle duyurulacaktır.
10.Sözlü sınava hak kazananlar 6 Nisan 2016 tarihinde saat :10.00’da Buca Kaymakamlığı makam odasında hazır bulunmaları gerekmektedir.
11. Son müracaat tarihi itibari ile belgelerini tam olarak ve bizzat teslim etmeyenler mülakata alınmayacaklardır. Mülakat tarih ve saatinde söz konusu yerde hazır olmayanların hakkı düşmüş olacaktır.

Son başvuru tarihi 18 Mart 2016’dır.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep SYDV Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde sydv 2016 personel alımı, sydv Gaziantep personel alımı ve sydv kamu personeli alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.