Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SYDV Adıyaman Kahta Personel Alımı 2016

SYDV Adıyaman Kahta Personel Alımı 2016

SYDV Adıyaman Kahta Personel Alımı 2016

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı için ilan yayınlamıştır. SYDV Adıyaman Kahta ilinde görevlendirmek üzere sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacaktır. Başvurular 4 Nisan 2016 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Alınacak personel sayısı 2 olarak verilmiştir.

Adıyaman Kahta Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı için başvuru yapmak isteyen adaylar için bazı şartlar talep edilmektedir. Şimdi dilerseniz başvuru şartlarını inceleyelim.

– En az son 1 yıldır Kahta ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak ( Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile doğrulanacaktır.)

– İşe alınacak adayların Vakıfta çalıştığı süre içerisinde Kahta İlçe Merkezinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt ediyor olması.

– Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

– Yüksek Öğretim Kurumlarının en az 4 yıl Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler veya İnsan ve Toplum Bilimleri bölümlerinden mezun olmak

– İşe alım sürecinde ÖSYM tarafından yapılan geçerli (2014-2015) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak

– Tam teşekküllü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair, sağlık kurulu raporu almak. (Aile hekimliğinden alınacak rapor kabul edilmeyecektir.)

Bir önceki yazımız olan SYDV Şanlıurfa Haliliye Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 nisan ayı sydv eleman alımı, 2016 nisan ayı sydv memur alımı ve 2016 nisan ayı sydv personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.