Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kırşehir Akpınar Personel Alımı 2015

Kırşehir Akpınar Personel Alımı 2015

Kırşehir Akpınar SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 26 Haziran 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak bir kişi istihdam edilecektir. Başvurular 6 Temmuz 2015 tarihinde sona erecektir.

 

Kırşehir İl sınırları dahilinde ikamet ediyor olmak.(Başvuru tarihine göre son altı aydır ikamet ettiğini belgelemesi gerekmektedir.) Mülakat sonucunda başarılı olması durumunda Akpınar İlçesinde ikamet etmeyi kabul ediyor olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

 

Bilgisayar sertifikasına sahip olmak.(Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgelemek) Ayrıntılı bilgi için 0386 412 21 40 nolu telefondan bilgi alınabilir. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi yalnızca bayan müracaatçılar arasından alınacaktır. (Erkek müracaatçıların iş başvuruları geçersiz sayılacaktır.)

 

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Nizip Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde Gaziantep Nizip SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı 2015, SYDV Gaziantep Nizip Personel Alımı 2015 ve SYDV Gaziantep Personel Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.