Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İzmir Konak SYDV Personel Alımı

İzmir Konak SYDV Personel Alımı

SYDV İzmir Konak 1 Büro görevlisi ve 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel AlımıYapacaktır.

İzmir Konak SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 23 Haziran 2015 tarihinde personel alımı için ilan yayınladı. Büro görevlisi olarak 1 kişi, Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak 1 kişi istihdam edilecektir. Başvurular 8 Temmuz 2015 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olabilmek için: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi personeli yalnızca erkek müracaatçılar arasından alınacaktır. (Kadın müracaatçıların iş başvuruları geçersiz sayılacaktır.)  Üniversitelerin Sosyal Hizmetler, Sosyoloji ,Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), İletişim, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak şart.

Büro görevlisi olabilmek için: Büro Görevlisi personeli yalnızca kadın müracaatçılar arasından alınacaktır. (Erkek müracaatçıların iş başvuruları geçersiz sayılacaktır.)  Üniversitelerin Sosyal Hizmetler, Sosyoloji ,Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), İletişim, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak şart.

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.