Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gaziantep SYDV Personel Alımı 2016

Gaziantep SYDV Personel Alımı 2016

Gaziantep SYDV Personel Alımı 2016

Gaziantep Nizip ilçesine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 1 adet büro görevlisi alınacaktır.

Gaziantep Nizip ilçesinde hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının personel ihtiyaçlarını gidermek üzere Üniversitelerin 4 yıllık Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Sosyoloji bölümlerinden mezun olmuş bilgisayar bilgisi iyi olan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar başvurabileceklerdir.

Başvurusu kabul edilen ve mülakat sınavına girmeyi hak eden adaylar istenilen belgeleri en geç 19 şubat tarihine kadar Nizip SYDV ne teslim etmeleri gerekmektedir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Personel alımı genel şartları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ankara Yenimahalle SYDV Personel Alımı başlıklı makalemizde ankara yenimahalle sydv, ankara yenimahalle sydv personel alımı ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.