Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gaziantep Nizip Personel Alımı 2015

Gaziantep Nizip Personel Alımı 2015

23 Haziran 2015 Tarihinde SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Gaziantep Nizip Personel Alacağını Duyurdu

Gaziantep Nizip SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 23 Haziran 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Büro Görevlisi olarak 2 kişi istihdam edeceğini duyuran kuruma son başvuru tarihi olarak 29 Haziran 2015 belirlenmiştir.

 

 

İyi Derecede Bilgisayar Biliyor Olması, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Sosyal Hizmetler, İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme, İİBF bölümlerinden en az 4 yıllık mezun olması

 

 

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Son 1 yıldır Nizip İlçe Sınırlarında ikamet ediyor olması,En az B sınıfı ehliyet sahibi olması şart.

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan İzmir Konak SYDV Personel Alımı başlıklı makalemizde Haziran 2015 SYDV Büro Görevlisi Alımı, İzmir İlçeler SYDV Personel Alımı 2015 ve İzmir Konak İlçesi SYDV Açık İlanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. sedat dedi ki:

    selam merhaba ben gaziantep nizipte yaşiyorum iş ariyorum yardımcı olurmusnuz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.