Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2015 TEOG Sonuçları

24 Haziran 2015
TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2015 TEOG Sonuçları

TEOG Yerleştirme Puanları Ne Zaman Açıklanacak? TEOG Sonuçları Açıklanma Saati, Milli Eğitim Bakanlığı TEOG YEP Puanlarının Ne Zaman Açıklanacağını Açıkladı. Sonuçların Ardından Danışmanlık Hizmeti de Verilecek

TEOG yerleştirme puanları (YEP) saat kaçta açıklanacak. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz anında yayınlanacaktır. Öğrenciler büyük bir merak içerisinde TEOG yerleştirme puanlarının bugün açıklanmasını bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yaptığı açıklamayla TEOG yerleştirme puanları (YEP) sonuçlarının 24 Haziran Çarşamba günü açıklanacağı söyledi ve danışmanlık hizmeti verileceğini de sözlerine ekledi.

TEOG yerleştirme ve tercihleri ile ilgili son gelişmeler.

TEOG yerleştirmeleri 24 Haziran’da açıklanacak ve tercih işlemleri de başlayacak. Özel Okullara kayıt bugün başlıyor.

 

TEOG TERCİH DÖNEMİ

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) yerleştirme puanlarının açıklanmasıyla, 6-16 Temmuz´daki tercih döneminde, öğrencilere ve velilere, danışmanlık hizmeti verecek.

Bu kapsamda, 81 ilde “Tercih Danışmanlığı Komisyonları” kurulacak. İllerde ulaşımı kolay okullarda ve mobil olarak kurulacak 2 bin 51 tercih danışmanlığı komisyonunda, 7 bin 328 öğretmen görev alacak.

Komisyonlarda verilecek danışmanlık eğitimi için Şubat’ta 100 formatör öğretmenin yetiştirildiği, bu öğretmenlerin de 12 bin 899 rehber öğretmene eğitim verdiği belirtildi.

Türkiye çapında 2 bin 51 komisyon oluşturuldu. Bu komisyonlarda, öğrencilerimize tercih dönemi olan 6-16 Temmuz´da danışmanlık hizmeti verecek 7 bin 328 öğretmen görevlendirildi.

Kaynak:mymemur.com

Bir önceki yazımız olan Polis Meslek Yüksek Okulu 3000 Öğrenci Alımı Yapacak 2015 PMYO başlıklı makalemizde 2015 pmyo başvuru, pmyo öğrenci alımı ve polis akedemisi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2015 TEOG Sonuçları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.