Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ocak 2016 AÖF Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak ?

Ocak 2016 AÖF Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak ?

Ocak 2016 AÖF Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak ?

Açıköğretim fakültesin de öğrenim gören çok sayıda öğrenci bulunuyor. Sayısı 1 milyonu geçen öğrenciler için bu hafta sınav haftası olarak geçti.  23-24 Ocak hafta sonu yapılan sınavlar tamamlandı. Sınava giren öğrenciler 2 oturumda sınavı tamamladı.

Ocak ayının 23-24 dü hafta sonu yapılan sınavlar için öğrencilerin merak etmeye başladığı konulardan biride sınav soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağı konusu oldu.

Hafta sonu yapılan bu sınavın soru ve cevapları henüz belli olmadı. Önümüzdeki günlerde sınavın sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Sınav açıklanır açıklanmaz sitemiz üzerinden yayınlayacağız.

Bir önceki yazımız olan 2016 AÖF Sınav Tarihleri ? başlıklı makalemizde Açık Öğretim 2016 sınav tarihleri, Açık öğretim GÜz Dönemi sınav sonuçları ve AÖF 2015- 2016 sınav takvimi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ocak 2016 AÖF Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.