Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

DGS Sınava Giriş Belgeleri 2015

DGS Sınava Giriş Belgeleri 2015

DGS Sınava Giriş Belgeleri 2015

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Aracılığıyla 15 Temmuz 2015 tarihinde 2015 Dikey Geçiş Imtihanı (2015-DGS) Imtihana Giriş Belgeleri Yayınlandı.

Yapılan bildiride adaylara imtihana giriş belgeleri gönderilmeyeceği öğrenildi . Dikey Geçiş Imtihanı giriş belgeleri ÖSYM web sitesinden erişime açıldığı belirtildi. Imtihana giriş belgesi ile üstünde kimlik olmayan adaylar imtihana alınmayacaktır.

 

2015 DGS sınava giriş yerleri ve sınava giriş belgesi için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan ÖSYM'den Bir Erteleme Daha başlıklı makalemizde ösym tercih süresi ertelendi mi ve tercih ne zaman bitiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.