Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

A Grubu KPSS 2015 ve ÖABT Sonuçları Açıklandı

A Grubu KPSS  2015 ve ÖABT Sonuçları Açıklandı

ÖABT Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren

Merakla beklenen bilgi geldi ve ÖSYM aracılığıyla 2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sonuçları belirlendi .

ÖSYM aracılığıyla 28 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan ilan ile 2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Neticelerinin açıklandığını duyurdu .

Sınavın Coğrafya Öğretmenliği ile Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Testlerinde yer alan bazı sorulara iptal davası açılmış olması sebebiyle bu iki alanla ilgili değerlendirme işlemi idari yargı kararı sonrasında yapılacaktır.
Sınav sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

Aşağıda bulunan linkten 2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Neticelerine erişim sağlayabilirsiniz

Sınav Sonuçları İçin TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan DGS Sınava Giriş Belgeleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 DGS Sınav yerleri, 2015 DGS Sınava Giriş Belgeleri ve 2015 Dikey Geçiş Sınavı (2015-DGS) sınav yerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

A Grubu KPSS 2015 ve ÖABT Sonuçları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.