Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015 PMYO Aday Polis Memurluğu Sınav Sonuçları Açıklandı

30 Haziran 2015
2015 PMYO Aday Polis Memurluğu Sınav Sonuçları Açıklandı

2015 PMYO Aday Polis Memurluğu Sınav Sonuçları Açıklandı

 

19 – 21 Haziran tarihinde yapılan Polis Meslek Yüksekokullarından öğrenimini  başarıyla tamamlayıp polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınav sonuçlarının açıklandı.

 

Polis Akademisi tarafından bugün yani 30 Haziran da, PMYO Polis Memurluğu Kadrosuna Aday Memur Olarak Atanacaklarla alakalı duyuru yayınlandı.

 

Yayınlanan duyuruda, 19 – 21 Haziran 2015 tarihinde yapılan 2015 yılı Polis Meslek Yüksekokullarından öğrenim süresini başarıyla tamamlayıp polis memurluğu kadrosuna aday memur olarak atanacaklara uygulanan sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

 

Polis memurluğu sınavına giren adaylar, aınav sonuçlarını aşağıdaki linkten ad, soyad ve T.C. kimlik numaralarını girerek öğrenebilirler.

SINAV SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN http://payos.pa.edu.tr/

Bir önceki yazımız olan TEOG-YEP Sonuçları Nihayet Açıklanacak ! başlıklı makalemizde TEOG ve Teog açıklandı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015 PMYO Aday Polis Memurluğu Sınav Sonuçları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.