Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

YurtDışı e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır ?

6 Eylül 2015
YurtDışı e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır ?

YurtDışı e-Devlet Şifresi Alma

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Şifreyi , bizzat müracaat yurtdışında Başkonsolosluklarımızdan bedava temin edebilirsiniz . Bizzat müracaat uygulaması , bireyin yerinize bir başka bireyin parola alıp adına işlem yapmasının önünegeçilmesini hedefliyor .

e – Devlet şifresi yurt dışarısında Elçilik ve Konsolosluklardan tedarik edilebilir . Bağlı bulunulan dış temsilciliklerden konu hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir .

Şifre ile giriş yaptıktan ardından şifrenizi değiştirmeniz istenir , bu durumda Başkonsolosluktan aldığınız şifreyi girmeniz ve sonrasında da kendinizin belirleyeceği ve belli kriterlerden meydana gelen ( parola değişikliği sayfasında açıklanan ) yeni şifrenizi girmeniz istenir . Bu işlemleri tamamladıktan ardından yeni şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz . Şifreyle ilgili ekranda yer alan uyarıları lütfen dikkatlice okuyunuz .

Şifremi Nasıl Kullanabilirim ?
Elektronik hizmetlere erişebilmek için TC Kimlik numaranız ve Başkonsolosluktan almış olduğunuz parola ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor . e – İmza gerektiren hizmetleri kullanabilmek için e – İmza edinilmesi hizmete bağlı olarak bununla birlikte gerekebilir .

Bir önceki yazımız olan İşten Ayrıldıktan Sonra SSK Ne Kadar Geçerli başlıklı makalemizde işten ayrıldıktan sonra sağlıktan yararlanma, işten ayrıldıktan sonra sigorta ve işten ayrıldıktan sonra ssk ne kadar geçerli hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.