Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SSK SİGORTA SORGULAMA

14 Haziran 2015
SSK SİGORTA SORGULAMA

Sosyal Güvenlik Kurumu, SSK,BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı sigorta sorgulama işlemlerinizi yapabilmeniz için internet üzerinden birçok uygulama sunmaktadır. İnternet üzerinden SGK sigorta sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı sigorta sorgulama işleminin nasıl yapılacağını yazının devamında sizlere anlatacağız. SGK sorgulama için aşağıdaki işlemleri takip ederek SGK hizmet dökümü sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Sigorta Sorgulama

SSK sorgulama işlemi hem E-Devlet üzerinden hem de E-SGM üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet üzerinden yapacağınız işlemler için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında alabilirsiniz.

E-Devlet üzerinden; E-devlet üzerinden sigorta sorgulama işlemi için ilk olarak yazının sonunda verdiğimiz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden kimlik doğrulama işlemi yapmanız istenecektir. Kimlik doğrulama işleminizi TC kimlik numaranız ve şifreniz ile yaptıktan sonra sorgula butonuna tıklayarak sigorta dökümünüzü alabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden SSK Sigorta Sorgulama İçinTIKLAYINIZ!

E-SGM üzerinden; Bu sistemde sizden şifre yerine TC kimlik numaranız, cilt numaranı, doğum iliniz gibi kimlik bilgileriniz istenecektir. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra açılan sayfadan SSK sigorta sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-SGM Üzerinden SSK Sigorta Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Sigorta Sorgulama

E-SGM Üzerinden; Bu site üzerinden yapılan işlemlerde şifre istenmemektedir. Yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen kimlik bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayarak BAĞ-KUR sigorta sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-SGM Üzerinden BAĞ-KUR Sigorta Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet üzerinden; E-Devlet üzerinden sigorta sorgulama işlemi yapmak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri dikkatli birşekilde doldurduktan sonra açılan sayfadan BAĞ-KUR sigorta sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet BAĞ-KUR Sigorta Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Sigorta Sorgulama

Emekli Sandığı sigorta sorgulama işlemlerinizi de SSK ve BAĞ-KUR da olduğu gibi E-SGM ve E-Devlet üzerinden yapabilmektesiniz. Bunun için yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız ve açılan sayfadaki işlemleri yukarıda anlattığımız gibi takip ederek Emekli Sandığı sigorta sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-SGM Üzerinden Emekli Sandığı Sigorta Sorgulama İşlemi İçinTIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Sigorta Sorgulama İşlemi İçinTIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan EMEKLİLİK GÜNÜ HESAPLAMA başlıklı makalemizde bağ-kur emeklilik günü hesaplama, emekli sandığı emeklilik günü hesaplama ve emeklilik günü hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

SSK SİGORTA SORGULAMA Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.