Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi Kayıt Başvurusu

1 Ağustos 2015
SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi Kayıt Başvurusu

SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren kreş ve gündüz bakımevine 2010–2011-2012- 2013-2014 doğumlu çocukların, gelişimlerini desteklemek, uygun şartlarda bakımını sağlamak ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirebilmek amacıyla kayıt alınacağı duyuruldu.

Boş kalabilecek kapasite, kurum personelinin üst soy ve alt soylarının ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personel çocukları için kullanılabilecektir. Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı ve ilgili kurum-kuruluşlarda çalışan personelin çocukları Sosyal Güvenlik Kurumu personeli ile aynı ücret koşullarında değerlendirilecektir.

Bu itibarla değerlendirmeye alınacak olan başvuruların en geç 21 Ağustos 2015 tarihine kadar onaylı formu ile birlikte kreş ve gündüz bakımevi müdürlüğüne yapılması gerekmektedir

İRTİBAT ADRES VE TELEFONLARI: KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ CEVİZLİDERE CAD. NO:14 BALGAT-ANKARA DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI TEL:472 95 41–(28) FAX:472 95 47 sgkkres@sgk.gov.tr

Bir önceki yazımız olan Eşi Sigortalı Olanların Gelir Testi Yaptırması Gerekmez başlıklı makalemizde erkek çocuklar kaç yaşında Gelir Testi yaptıracak, gelir testi başvuru ve Gelir testi başvuru sonucu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi Kayıt Başvurusu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.