Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

GSS Prim Borçları Siliniyormu

1 Aralık 2015
GSS Prim Borçları Siliniyormu

GSS Prim Borçları Siliniyormu

Merhaba değerli okurlarımız Seçimlerin sonuçlanması ile Tek başına iktidar olan Ak parti tarafından gençleri yakından ilgilendiren bir dizi degişiklik yapılacak.

Bunların başında GSS pirim borçlarının sıfırlanması geliyor. Bu konu üzerinde çalışmalara başlayan hükümet bununla birlikte Lise ve Üniversiteyi bitiren gençler için 2 sene süre ile sağlık hizmetlerini ücretsiz alacak.

Bu gençler içinse geriye dönük Genel sağlık sigortası prim borçlarıda sıfırlanacak.

 

Bir önceki yazımız olan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı 2015 başlıklı makalemizde 2015 İş Güvenliği Uzmanlığı sınavı, 2015 İşyeri Hekimliği sınav soruları ve 2015 İşyeri Hekimliği Sınavı giriş belgeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.