Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

EMEKLİLİK GÜNÜ HESAPLAMA

14 Haziran 2015
EMEKLİLİK GÜNÜ HESAPLAMA

Bilindiği üzere artık tüm işlemlerimizi internet üzerinden yapabildiğimiz gibi emekliliğe dair tüm işlemlerimizi de internet üzerinden yapabilmekteyiz. Bu olanaklar hem güvenli hem de çok kolay, yorulmadan, sıra beklemeden bu işlemlerimizi gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Emekliliğe dair bu işlemlerden bir tanesi de Emeklilik günü hesaplamaişlemidir. Tüm vatandaşlar emekli olacakları zamanı merak etmektedirler. Bu işlem ile emeklilik günlerini sorgulayıp ne zaman emekli olabileceklerine dair bilgi edinebilirler. Bu işlemin nasıl yapıldığını siz değerli okurlarımıza bu yazımızda anlatacağız.

Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Emekli günü hesaplama işlemi işlemini yapabilmek için herhangi bir şifreye ihtiyacınız yoktur. Sosyal Güvenlik Kurumu ‘nun resmi internet sitesinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak bilindiği gibi, emekli olunabilecek sigortalar ayrı ayrıdır. Hepsinin emeklilik işleminin yapıldığı site SGK olsa da her bir sigorta kurumunun emekli günü hesaplama sayfası ayrıdır. Bu nedenle bizlerde her bir sigorta kurumu için ayrı bir link oluşturduk. Siz emekli günü hesaplama işleminizi yapmak için size uygun olan linke tıklayınız. Hangi sigorta kurumu olursa olsun, karşınıza çıkacak olan sayfada sizden şahsınıza ait bilgileri girmeniz istenmektedir. Sizlerde gerekli alanları doğru ve eksiksiz şekilde doldurunuz ve sorgulama işleminizi yapınız. Görüldüğü gibi kolaylıkla gerçekleşen bu işlem ile emeklilik gününüzü hesaplamanız mümkün olacaktır.

SSK (4A) Emeklilik Günü Hesaplama İşleminiz İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR (4B) Emeklilik Günü Hesaplama İşleminiz İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı (4C) Emeklilik Günü Hesaplama İşleminiz İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan EMEKLİ SANDIĞI DUL VE YETİM AYLIĞI başlıklı makalemizde 4c dul ve yetim aylığı, emekli sandığı dul aylığı ve emekli sandığı dul ve yetim aylığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.