Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emekli Sandığı Askerlik Borçlanması

16 Ağustos 2015
Emekli Sandığı Askerlik Borçlanması

Emekli Sandığı Askerlik Borçlanması

Merhaba Sayın Okurlarımız Emekli Sandığı ya da başka bir sigorta kaydınız yok ise, müracatınız ile askerlik borçlanması ile yapacağı başvuru sonun da sigorta giriş kaydı askerliğe başladığı gün olacaktır. Bu gibi durumların sık yaşanmasından dolayı bizde Emekli Sandığı askerlik borçlanması ile ilgili bilgileri detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız.

Emekli Sandığı Askerlik Borçlanması Nasıl Yapılır ?

4C askerlik borçlanması isteğinizi gerçekleştirmek için öncelikle Sosyal Güvenlik Kurumuna (SGK) gidip ilgili belge ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu belgenin adı ” Askerlik Borçlanma Belgesi”dir. Bu belgeye sahip olmak içinse SGK İl Müdürlüğüne gitmeniz gerekmektedir. Ardından bağlı bulunduğunuz askerlik şubesine giderek işleminizi onaylatınız. 4C askerlik borçlanması belgesini onaylattıktan sonra yeniden SGK İl Müdürlüğüne vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde Emekli Sandığı askerlik borçlanması işleminiz kolaylıkla gerçekleşmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi Kayıt Başvurusu başlıklı makalemizde 2015 SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi Çocuk Alımları, SGK Gündüz Bakımevi kayıtları ve SGK Kreşi çocuk kayıt başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekli Sandığı Askerlik Borçlanması Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.