Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bağkur Tarım Sorgulama

27 Nisan 2015
Bağkur Tarım Sorgulama

Bağkur Tarım Sigortası Sorgulama

6111 sayılı Kanunun 51 inci maddesiyle, 5510 sayılı Kanuna eklenen ek-5 inci madde ile 1/1/2008 tarihinde yürürlükten kaldırılan Tarım SSK yerinetarım veya orman işlerinde hizmet akdiyle süreksiz olarak çalışanlar için sigortalı olma imkanı yeniden getirilmişti.

T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

Bağkur Tarım Sigortası Sorgulaması için Tıklayınız

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Açılan sayfanın  sağ kısmında ki menüden Hizmet Dökümü 4B yı tıkladıkdan sonra Tarım Sigortası Sorgulamayapabilirsiniz.

Dilerseniz ekranın sağ kısmında PDF yazan yere tıklayarak  bağkur tarım sigortası sorgulamasını yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GSS Bayanların Durumu başlıklı makalemizde genel sağlık sigortası kadınlar, gss 18 yaş üstü ve gss bayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bağkur Tarım Sorgulama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.