Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Bağkur Ödeme Dökümü

27 Nisan 2015
Bağkur Ödeme Dökümü

4B Ödeme Dökümü, bir başka değişle Bağkur Ödeme Dökümü işlemlerinizi e-Devlet sistemine giriş yaparak kolayca listeyebilirsiniz. Yazının devamında nasıl ödeme dökümüzü görüntüleyeceğinize ilişkin bağlantılar ve açıklamalara ulşabileceksiniz.

e-Devlet sistemi üzerinden tüm Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarına eriştiğiniz gibi Bağkur Ödeme Dökümü bölümünden faydalanarka bugüne kadar yaptığınız ödemeleri görüntüleyebilir, isterseniz 4b ödeme listesi çıktı olarakda alabilirsiniz. Yanlız bu hizmeti kullanmak için e-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.

4B Ödeme Dökümü için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Bağkur Hak Sahipliği Sorgulama başlıklı makalemizde 4b hak sahipliği, 4b hak sahipliği sorgulama ve bağkur aktivasyon sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bağkur Ödeme Dökümü Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.