Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Bağkur Müstehaklık Sorgulama

27 Nisan 2015
Bağkur Müstehaklık Sorgulama

Öncelikle bir çok vatandaşımız müstehaklık kelimesinin sözcük anlamı bilmemektedir. İlk olarak burada müstehaklık kelimesine değinerek, “Müstehaklık” kelimesinin sözcük anlamı hak edilen demektir. SGK’nın bir kişinin eşini ya da çocuklarını üstüne almasına müstehaklık denir. 4B Müstehaklık Sorgulama işlemlerini 2 şekilde yapılabiliyor.

SGK Bağkur Müstehaklık Sorgulama işlemleri internet üzerinden yapmaya izin vermektedir. Müstehaklık sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden yapabiliyorsunuz.

Bağkur müstahaklık belgesi almak için birden fazla yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem e-devlet üzerinden sorgulama yaparak diğer bir yöntem ise SGK’nın sayfası üzerinden provizyon sorgulama bağlantısını kullanarak kontrol edebiliyorsunuz.

  • e-Devlet üzerinden Sisteme Giriş Yapmak aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

Bağkur Müstehaklık Sorgulaması için Tıklayınız

  • SGK.GOV.TR üzerinden sorgulama yapmak içinse aşağıdaki bağlantıdan kişişel bşlgilerinizi girerek menüden müshahaklık sorgulaması yapabilirsiniz.

Bağkur Müstehaklık Sorgulaması için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 4B Basamak Bilgisi başlıklı makalemizde 4 b basamak bilgisi nedir, 4 b basamak yükseltme ve 4b basamak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bağkur Müstehaklık Sorgulama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.