Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Askerlik Borçlanması Ödeme Süresi

27 Nisan 2015
Askerlik Borçlanması Ödeme Süresi

Askerlik Borçlanması Ödeme Süresi

5510 sayılı Kanunun yürürlüğe girdiği 01.10.2008 tarihinden itibaren, askerlik borçlanmasında ödeme süresi bir ay olarak belirlenmiştir.

Askerlik süresini borçlanarak ödemek suretiyle, ödemiş olduğunuz prim gün sayısı artar. Daha fazla prim gün ödediğiniz için de maaşınız doğal olarak biraz daha artacaktır.

Kişi askere gitmeden önce sigortalı olarak çalışmış ise; bu çalışması onun emekli maaşı alırken emekli gün sayısında sadece primli gün sayısı bölümüne etki etmektedir.

Bir önceki yazımız olan SGK Hizmet Dökümü başlıklı makalemizde sgk, sgk hizmet dökümü ve SGK Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Askerlik Borçlanması Ödeme Süresi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.