Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

4B Ne Zaman Emekli Olurum

27 Nisan 2015
4B Ne Zaman Emekli Olurum

4B Ne Zaman Emekli Olurum

Daha önce sitemizde detaylı olarak bağkur ne zaman emekli olabilirim adlı sayfasında erkek ve bayanların bağkurdan ne zaman emekli olabileceğine ilişkin yaş, prim, sigortalılık süresine ait dökümanları değerli kullanıcılarımıza detaylı olarak anlatmıştık. Bugün kaleme alacağımız yazımızda 4B Ne Zaman Emekli Olurum programını kullanarak daha pratik bir şekilde emekli olabileceğiniz zamana ilişkin hazırlanan güzel bir uygulamanın nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

4B Ne Zaman Emekli Olurum Uygulaması

Uygulama sayfası tanıtımı;

4B-Ne-Zaman-Emekli-Olurum

Uygulama sayfasında istenilen bilgileri uygulamaya doğru bir şekilde girdikden sonra “Tamam” butonuna basarak uygulamanın otomatik olarak 4B Ne Zaman Emekli Olurum hesaplamasına başlamasını sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde bilgiler ekranınıza yansımaya başlayacaktır.

  • Emeklilik Türü Tam / Kısmi
  • Cinsiyet Erkek / Kadin
  • Doğum Tarihi
  • Maluliyet Var mı?
  • Maluliyet Derecesi (%)
  • Erken Yaşlanma Var mı?
  • Bakıma muhtaç malül çocuğunuz var mı?

Bağ-Kur’dan 5510 sayılı Kanun ile 4/b sigortalısı olarak devri yapılanların emeklilik tarihini sorgulaması ve hesaplaması için aşağıdaki bağlantıdan uygulamaya erişmeleri mümkündür.

4B Ne Zaman Emekli Olurum Uyguması için Tıklayınız

Bilgileri doğru girdiğinize emin oldukdan sonra işlemleri başlatınız.

Bir önceki yazımız olan Çalışmadığı Halde Sigortalı Gösterme başlıklı makalemizde çalışmadığı halde sigortalı gösterme, sahte sigortalılık ve sahte sigortalılık yargı kararları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.