Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

4b Banka Değişikliği

27 Nisan 2015
4b Banka Değişikliği

Bu yazıda sizlere “4b Banka Değişikliği” işlemlerinizi nasıl internet üzerinden yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

4B yani eski adıyla Bağkur emekli maaşı banka değişikliği işlemi için e-Devlet sisteminden maaşı aldığınız bankanın değişikliğini yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece e-Devlet şifresidir.

4B Banka Değişikliği Nasıl Yapılır ?

SGK günümüzde anlaşmadığımız banka yok tüm bankalarla anlamış durumda. Geçmişte maaşlarını PTT ya da Devlet Bankası şubelerinden alanlar dilerse banka değişikliklerini internet üzerinden yapabilmektedir. Maaşınızı aldığınız bankayı değiştirme işlemi şu an için sadece ayın 11 ile 30 arası yapılabilmektedir. Bağkur emekli banka değişikliği için aşağıdaki bağlantı üzerinden sisteme giriş yaparak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

4B (Bağkur) Banka Değişikliği Yapmak İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 4B Tescil Kaydı başlıklı makalemizde 4b tescil kaydı, 4b tescil kaydı aktif ne demek ve 4b tescil kaydı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.