Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

4b 6111 Yapılandırma Borç Sorgulama

27 Nisan 2015
4b 6111 Yapılandırma Borç Sorgulama

4b 6111 Yapılandırma Borç Sorgulama

Emekli olmak isteyen vatandaşlarımız bağkur borçlarının 6111 sayılı kanun gereğince yapılandırılmış şekilde borç bilgisine e-devlet üzerinden detaylı bir şekilde görebilirler.

6111 sayılı Kanun kapsamında birçok işveren Bağ-Kur prim borçlarına yapılandırma yaptırmıştı. Azımsanamayacak kadar işveren taksitlerini maalesef aksattı  ve yapılandırmaları bozuldu. Şuan ki hali ile kanun tasarısında 6111 sayılı Kanun ile yapılandırılmış olup taksitleri aksatılan borçlara ilişkin ise herhangi bir düzenleme yok. İşverenlerin yapılandırma kapsamında borçlarını ödemeleri gerekmekte.

4B 6111 Yapılandırma Borç Sorgulaması için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 4B Ne Zaman Emekli Olurum başlıklı makalemizde 4 b ne zaman emekli olabilirim, 4b ne zaman emekli olurum ve 4b ne zaman emekli olurum uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.