Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Nisan 2017, Çarşamba

Şanlıurfa Ek İş İlanları

Şanlıurfa Ek İş İlanları

Şanlıurfa Ek İş İlanları

Şanlıurfa da evinde ek iş yapmak büyükşehirlere göre daha zor Ama yinede bazı firmalar bir çok işi ev hanımlarına yaptırmaktadır. Sizde evinizde ek iş yaparak para kazanmak için bu ilanlara kesinlikle başvuru yapmalısınız. Ek işler asgari ücretinde zamlanması ile birlikte bir hayli fazlalaştı diyebiliriz. Bir çok işyeri basit olan işler için personel almak yerine bu işleri evinde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımı ve öğrencilere vermeye başlamıştır. Ek iş deyip basite almayın Evinde sürekli ek iş yaparak geçimini sağlayan çok sayıda insan var.

Şanlıurfa ek iş ilanları nedir diye incelediğimizde çok çeşitli ek işlere rastlamaktayız. Bazı işler çok basit bazı işlerde çok yorucu olabiliyor ama işin zorluğuna göre de kazancınız farklılıklar gösterebiliyor. Evinde ek iş yapan insanlar aylık ortalama 700 ile 1000 TL arasında bir kazanç elde edebilmektedir.

Şanlıurfa ek iş ilanlarını incelediğimizde karşımıza Kına paketleme, Evde Yemek Yapma İşi, Davetiye Katlama İşi, Kalem montaj işi ilk göze çarpan ek iş ilanlarıdır. Firmalarla anlaşıp bu işleri yapıp sizde para kazanabilirsiniz.

iskurr.gen.tr aracılığı ile yorum bölümünü kullanarak ek iş vermek isteyen firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Ek iş yapmak isteyen bir çok ev hanımı,öğrenci ve emekli yorum kısmına yapmak istedikleri işi yazarak bu işi yapmak istediklerini anlatacak bir yorum yazarak firmalarla iletişime geçebiliyor. Yorumunuzun altına telefon numarası yazmak yerine e-posta adresinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Isparta Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ek iş 2016, ek iş ilanları 2016 ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

 1. elif aşan diyor ki:

  Ş urfa merkezde oturuyorum el becerim çok ne iş olursa yaparım bana cevap verirsenic sevinirim

 2. Gözde diyor ki:

  Şanlıurfa
  Kalem montaj davetiye katlama kına paketleme acil ise ihtiyacım var

 3. Bilal diyor ki:

  Ş.urfa merkezde oturuyorum evde ek iş e ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim.

 4. ömer diyor ki:

  Sabun paketleme, davetiye katlama vb.

 5. zeynep diyor ki:

  Davetiye paketleme isine ihtiyacm var borcum var.burfa

 6. esra diyor ki:

  Merhaba Şanlıurfa da oturmaktayım.Kına paketleme,davetiye katlama işini yapabilirim.

 7. Rukiye diyor ki:

  Şanlıurfa Hilvan da yaşıyorum. Ek iş yapmak istiyorum.

 8. Gülizar diyor ki:

  Şanlıurfa Hilvan da yaşıyorum. Ek iş yapmak istiyorum.

 9. Nur diyor ki:

  Evde yapilabilecek her isi grubumla birlikte yapabiliriz sanliurfa merkezde ikamet ediyorum

 10. Fatma yıldız diyor ki:

  Şanlıurfada evde iş yapmak istiyorum.el becerisi gerwktiren işler tercihim

 11. emel diyor ki:

  Şanlıurfa merkezde oturuyorum kına paketleme işi yapabilirim

 12. Çiğdem diyor ki:

  Merhaba
  Şanlıurfa merkezde oturuyorum her türlü ek iş yapabilirim davetiye katlama sabun paketleme kına paketleme kalem montaj işi

 13. Neslihan diyor ki:

  Merhaba Şanlıurfa merkezde oturuyorum evde yapılabilecek her türlü ek iş yapabilirim davetiye katlama sabun paketleme kına paketleme

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.