Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ordu Ek İş İlanları

Ordu Ek İş İlanları

Ordu Ek İş İlanları

Ordu ülkemizin gelişmekte olan şehirlerden biri olmasına ragmen, çok sayıda insanın ek iş yapmak istediği şehirlerimiz den biri olarak ta bilinmektedir. İnsanların para kazanmak ve aile geçimine yardımcı olmak isteyen ve bir çok insanın ek işlerden de iyi paralar kazandığını söyleye biliriz. Sizde bu ek işlerden birini yaparak kısa sürede para kazanabilirsiniz.
Ordu ek iş ilanları 2016 da yeni yeni insanların yapmaya başladığı ve para kazanmaya başladığı şehirlerimizden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Evden çalışıp para kazanmak isteyen ordu ilinde yaşamakta olan insanlar eve ek iş veren firmalarla anlaşarak evinde para kazanmaya başlıyorlar.

Ordu ek iş 2016 yılında en çok yapılan işler şu şekilde olacak

Evde boncuk hazırlama işi,
Evde bileklik hazırlama işi,
• Evde yüzük tasarlama işi,
Evde etiket işi,
• Evde pratik kutulama işi.

Ordu ek iş ilanları bu kategorilerde olacaktır bu işleri yaparak bir çok insan para kazanmaya başlayacaktır. Alt kısımda bulunan yorum kısmına bu işi yapmak istediğiniz hakkında yorum yazarak yorumun altınada Ordu da ek iş veren firmaların size ulaşabilmesi için bir e-mail adresi yazarak bu ek işlere başvuru yapmış olacaksınız. Firmalar sizlere e-posta adresiniz üzerinden kısa bir sirede ulaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Denizlide Evlere Ek İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Denizli Evde Çocuk Bakımı İlanları 2016, Denizli İncilipınar Ev Hanımlarına İş İmkanları ve Denizli Karşıyaka Evde İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. ozlem dedi ki:

  ordu ek iş yapmak istiyorum

 2. eda dedi ki:

  merhaba ben 11 yıl tekstil firmasında makineci olarak çalıştım singer ve overlok makinesi getircek firmalarala parça başı çalışmak istiyorum ORDU MERKEZDE yaşıyorum işimi çok iyi yaparım boyun fıtıgı nedeni ile ayrıldım işten ewde rahat çalışmak istiyorum tekstil stresine katlanamıyorum artık lütfen yardımcı olun ..

 3. Fikriye dedi ki:

  Eve paketleme işi olabilir !

 4. Dilek dedi ki:

  evimde çalışmak istiyorum el beceriye güveniyorum

 5. Kübra dedi ki:

  Evde paketleme ve etiketleme işi olabilir

 6. Büşra dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz.Üç kişiyiz.Bu ise çok ihtiyacimiz var.
  ORDU /MERKEZ

 7. Habibe dedi ki:

  Ordu şahincili evde çalışmak istiyorum

 8. Latife dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var

 9. Seyma Genc dedi ki:

  Evde ek is

 10. Eda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. El becerilerime güveniyorum.

 11. Şennur dedi ki:

  orduda ikamed ediyorum Tekstil ve moda tasarım mezunuyum hc bir işim olmadığı içinbanaVerilen ise odaklanıp onu yaparım ek iş değil asıl iş olarak gorurum bununla ilgili geri dönus yaparsanız sevinirim

 12. Songül dedi ki:

  Bende el becerime güveniyorum çalışmak istiyorum

 13. Meliha dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum el becerim vardır evde kendim süslü kutular tasarlıyorum ve hayal gücümle bir çok kullanılamıyacak eşyadan başka ürünler tasarlıyorum.

 14. Seher dedi ki:

  Ordu da yaşıyorum bir grubumuz var ek is yapmaya ihtiyacımız var evde yapılacak her türlü ek isi yapariz

 15. Büşranur dedi ki:

  Ne iş olursa yaparım lütfen yardımcı olun.. Ordu fatsa

 16. rabia rüzgar dedi ki:

  Altınordu merkez de ikamet ediyorum el becerim konusunda daha önce de bu işlerle ilgili paketleme süsleme vs.işlerini yaptım mutlaka ulasin bebeğim küçük evde is alirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.